Історії сильних
Проєкти Фонду

Історії сильних

Масштабний інформаційний проєкт зі створення книги про історії українців, які пережили війну. І вистояли!

Історії сильних

Волонтери Благодійного фонду щодня спілкуються з українцями – свідками великої війни, та чують історії, які неможливо забути. Це необхідно зберегти для наступних поколінь.

«Історії сильних» – це масштабний інформаційний проєкт Фонду Вадима Столара зі створення книги про історії українців, які пережили війну.

Нині наша команда ще в процесі формування книги, наповнюючи її історіями незламних українців, які бачили звірства російських окупантів на рідній землі, перебували в окупації, рятувалися з маленькими дітьми на руках, під обстрілами доставляли гуманітарну допомогу та героїчно захищали рідну країну від загарбників.

«Історії сильних» – це збірка пам’яті про те, що болить кожному. На її сторінках – десятки розповідей про те, як Україна вистояла, мужньо закрила собою, немов щитом, усю Європу від навали російських окупантів. У ній все – біль, страх, ненависть, лють, сміливість, єдність, взаємопідтримка, надія та віра в Перемогу.

Деякі щоденники війни з книги «Історії сильних» змусять плакати, деякі – подарують надію, а деякі зможуть стати доказом воєнних злочинів ганебного війська рф у Гаазі.

Ми неодмінно проведемо інформаційну кампанію з презентацією книги світовій спільноті, аби іноземці дізналися всю правду про події в Україні та усвідомили ціну миру.

Всі
Фото
Відео
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
Заявка успішно відправлена