Мій коханий захищав Азовсталь

Мій коханий захищав Азовсталь

Stolar Fund Widow of Hero from Azovstal
Тетяна
Слободянюк

Дружина героя Азовсталі

Це так дивно, писати історію свого життя…

Мені 27. Все життя прожила в Маріуполі. У 2017 познайомилася з відважним чоловіком. Це любов з першого погляду. Його звали Максим. В цьому році йому могло бути 32. Він був прикордонником, дуже врівноважений і відданий своїй країні. 

Я мріяла про сім’ю, яка буде взірцем для всіх. Так і сталося. Ми одружилися через півроку, а на день народження Максима я подарувала йому сина Кирила, зараз йому 4 роки. Ми були разом майже 5 років і це були найкращі роки мого життя. Ми придбали житло в Маріуполі, подорожували, насолоджувалися кожним днем.

24.02.2022

Почалася війна. Максим наголосив, щоб я брала авто і одразу виїзджати з дитиною за межі міста. Так ми поїхали у Вінницю до його батьків. Одна з маленькою дитиною о 5 ранку. Максим звичайно залишився, він навіть не розглядав варіантів залишити місто, він дуже хотів захищати місто, в якому народилось наше кохання.

За період бойових дій в будинок, в якому знаходилась наша квартира, було 16 прямих попадань. Там жили російські військові, які її пограбували і майже знищили.

Максим періодично виходив на зв’язок, кожного разу переконував мене, що повернеться живим, що ніколи нас не покине, і що все буде добре. І ми чекали і молилися.

Stolar Fund Widow of Hero from Azovstal

12.05.2022

Авіабомба на Азовсталі впала саме на ту будівлю, де знаходився мій чоловік з побратимами. Він все міг витримати, але не витримав бетон. На 78 день війни зупинилося серце Максима. Ми змогли поховати його 10.06 у місті Вінниця.

Він був справжнім патріотом. Вірив у перемогу України. Пишаюся, що я дружина Героя. Тепер і я зі сталі. Виховую сина, тепер, нажаль, одна. Працюю і мрію повернутися додому.

Живу заради пам’яті про чоловіка, заради сина і себе. Я вірю в краще майбутнє. Думаю, що кожна жінка, яка втратила близьку людину, повинна жити і дарувати любов своїм дітям. Ми обов’язково переможемо.

Все буде Україна!