Про фонд

Про фонд

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВАДИМА СТОЛАРА
Дбаємо про українців у тилу і на фронті. Підтримка ЗСУ, гуманітарна допомога визначеним пільговим категоріям громадян, проєкти соціального спрямування.
Люди які допомагають

Про НАС

Люди які допомагають
Благодійний фонд Вадима Столара створено на початку 2020 року для боротьби з пандемією COVID-19. З першого дня російського вторгнення в Україну Фонд розширив напрями своєї діяльності та відразу міцним волонтерським фронтом долучився до допомоги українським захисникам і громадянам.
Пріоритетні напрями Фонду – допомога військовим і підтримка населення в тилу, реалізація соціальних проєктів з психологічної підтримки та психоемоційного відновлення. Ми забезпечуємо захисників бронеавтомобілями, позашляховиками та іншою технікою, спорядженням та медикаментами; цивільних громадян – продуктовими наборами.
Стратегічна мета Фонду Вадима Столара – довгострокова допомога та підтримка, які спрямовані на людей, що постраждали внаслідок бойових дій. Це – поліпшення їхнього життя, психологічна реабілітація та підтримка дітей у сім’ях, які втратили батька чи мати через війну, створення умов для підвищення рівня добробуту та відновлення ментального здоров’я громадян.
Першочергово Фонд допомагає внутрішньо переміщеним особам, родинам полеглих героїв та тим, хто внаслідок війни втратив житло.
У 2022 році Благодійний фонд надав українцям 613 980 порцій гарячого харчування, 207 800 продуктових наборів, 184 790 л палива, 81 110 одиниць медикаментів, 28 610 одиниць військового спорядження, інструментів та одягу, 15 тис. одиниць гуманітарної допомоги, 244 одиниці квадрокоптерів, тепловізорів та відеокамер, 21 одиницю спеціалізованих позашляховиків та бронеавто.
Загалом у 2022 році Фонд надав громадянам допомогу на 229 млн грн. Надалі ми будемо лише примножувати цю статистику та створювати нові проєкти підтримки для українців.

З початку повномасштабного вторгнення

613 980

порцій гарячого харчування передали цивільному населенню та армії

15 000 т

продуктових наборів роздали громадянам по всій Україні

589

одиниць квадрокоптерів, тепловізорів, відеокамер, антидрон-систем та іншої високотехнологічні техніки придбали для ЗСУ

48 510

одиниць війського спорядження інструментів та одягу закупили для ЗСУ

500+

українців стали учасниками проєкту психологічного відновлення "Відновись"

57

позашляховиків та бронеавто передали на передову та медичним закладам

Загалом за рік війни Фонд та його засновник надали допомоги українцям

на 536 млн грн

Що ми робимо
Пошук, доставка та забезпечення підрозділів усім необхідним для ефективного знищення ворога.