Про фонд

Про фонд

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВАДИМА СТОЛАРА
Дбаємо про українців у тилу і на фронті. Медична і гуманітарна допомога тим, хто цього потребує.
Люди які допомагають

Про НАС

Люди які допомагають
Благодійний Фонд Вадима Столара створено на початку 2020 року для допомоги лікарям та закладам охорони здоров'я у боротьбі з пандемією COVID-19. Фонд регулярно забезпечував лікарні усім необхідним — медикаменти, апарати ШВЛ, медичне обладнання та засоби індивідуального захисту.
Тепер ми боронимо державу разом з українським народом. З першого дня війни ми активно підтримуємо українських захисників і громадян по всій країні. Надаємо медичну і гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує. Наші волонтери працюють у найгарячіших точках країни, ризикуючи власним життям. Київ, Харків, Донеччина, Луганщина і всюди, де це необхідно.
Фонд забезпечує підрозділи ЗСУ та ТрО амуніцією і медикаментами для ефективного знищення ворога. Надає машини швидкої допомоги, продукти харчування та медичні засоби для лікарень. Організовує гарячу їжу для наших захисників і правоохоронців. Доставляє ліки літнім людям та організовує евакуаційні рейси для жінок і дітей. Продуктові набори від Фонду отримали вже десятки тисяч українців.
Ми відкриті до взаємодії з волонтерами й іншими благодійними організаціями, які прагнуть допомогти.
Звітність фонду
613 980порцій гарячого харчування
123 800продуктових наборів
18 323одиниць військового спорядження
Що ми робимо

З першого дня війни активно підтримуємо українських захисників та громадян з усієї країни.


Фонд створено на початку 2020 року для боротьби з пандемією. Тепер ми боронимо нашу державу та свободу. Наші волонтери працюють у найгарячіших точках країни, ризикуючи власним життям: у Києві, Харкові, Маріуполі, на Донеччині, Луганщині та всюди, де це необхідно.

Пошук, доставка та забезпечення підрозділів усім необхідним для ефективного знищення ворога.