"Ми віримо, що Руслан живий"

"Ми віримо, що Руслан живий"

foto
Людмила
Мкльник

Активна учасниця Революції Гідності

"Ми з Русланом – із двійні, він старший за мене на 15 хвилин, про що час від часу жартома нагадував. Ми завжди були не розлий вода", – так починає свою розповідь для «Історії сильних» Людмила Мельник. Вона – вінничанка, активна учасниця Революції Гідності. Нині збирає допомогу для військових, поранених, та чекає на повернення з фронту брата, безвісти зниклого під час оборони Маріуполя.

 

31.03.2024

На початку гібридної війни росії стан справ у ЗСУ був не надто добрим. Тож отримавши у 2015 році повістку до військкомату та три дні на збори, Руслан записався до лав батальйону «Азов». Там пройшов вишкіл, став штурмовиком та був направлений на захист Маріуполя.

 

 

 

 

Active participant of the Revolution of Dignity

31.03.2024

"У ті важкі часи бійці споряджали себе самі. А я ще й вишила йому вишиванку-оберіг. Вишиваючи, молилася, просила в Бога захисту для брата..." – пригадує Людмила. І додає, що брат "виріс високим потужним чоловіком: швидким, рішучим, принциповим, запальним, мужнім". Займався різними видами спорту, любив рибалити, смачно готував. Мав позивний "Кутузов" – так його називали ще у дворі через пов’язку, яку дитиною трохи носив на пошкодженому оці.