Грант на важливу справу
Проєкти Фонду

Грант на важливу справу

Грант на важливу справу

Благодійний фонд Вадима Столара запускає другу грантову програму для реалізації проєктів щодо створення та реалізацію проєктів фізичного та психоемоційного відновлення

У цей надскладний для України час ми прагнемо якомога ефективніше допомагати захисникам і підтримувати цивільних, що постраждали внаслідок війни. Об'єднавшись, ми можемо більше! Тож хочемо фінансово підтримати соціально важливі ініціативи громадських та благодійних організацій, що спрямовані на психоемоційне та фізичне відновлення громадян. Якщо ви маєте проєкти, покликані навчити громадян поняттям психічного здоровʼя, роботі з психічними розладами та боротьбі з ними тощо, або ви мрієте втілити проєкт, що має на меті створення та функціонування реабілітаційного центру для захисників, що постраждали внаслідок бойових дій, — заповнюйте заявку для участі у відборі грантової програми!

 

Благодійна організація Благодійний фонд «ВАДИМА СТОЛАРА» (далі – Фонд) ініціює фінансування проектів шляхом надання благодійних грантів метою яких є фізико-психологічна реабілітація громадян та військовослужбовців, враховуючи реалії війни, а саме за такими напрямками: 


Психоемоційного відновлення, яке включає:

  • освітні проєкти, пов'язані з навчанням громадян поняттям психічного здоровʼя, роботи з психічними розладами та боротьбі з ними. Навчання та опанування навичок та знань щодо самодопомоги при стресових ситуаціях;
  • навчання діючих психологів для роботи з окремими психологічними розладами (депресія, панічні атаки, ПТСР тощо) для надання якісної психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок війни.


Фізична реабілітація, що включає:

  • облаштування реабілітаційних центрів, кабінетів для фізичного відновлення військовослужбовців, які отримали поранення чи інше ушкодження в зоні бойових дій, що призвело до обмеження життєдіяльності та здоров’я.

 

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ:


Якщо Ви маєте ідеї для реалізації чи діючі проєкти в межах вказаних вище напрямів, Фонд надає можливість отримати грант в сумі 1 000 000 гривень.


Фінансування може здійснюватись в один транш або декілька в залежності від етапу реалізації Вашого проєкту та запропонованої ідеї.

 

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ:


Фонд надає фінансову підтримку:

неприбутковим організаціям, зареєстрованим на території України відповідно до законодавства та внесеним до реєстру неприбуткових установ та організацій, а саме: благодійним, громадським, організаціям, у тому числі іншим об’єднанням, що офіційно зареєстровані на території Україні.

 

Звертаємо Вашу увагу, що обов'язковою умовою для участі у проекті за напрямком психоемоційного відновлення є закріплення  такої діяльності у Статуті організації або у програмному документі по реалізації проектів, пов'язаних із ментальним здоров'ям. 

Для участі у проекті необхідно мати наступний перелік документів:

  • виписку з Єдиного державного реєстру;
  • рішення про включення до Реєстру неприбуткових організацій;
  • Статут та програмний документ по реалізації проектів, пов’язаних із ментальним здоров’ям для участі в грантовому проекті за напрямком психоемоційного відновлення;
  • актуальний витяг з Єдиного державного реєстру;
  • протокол (рішення) про призначення керівника;
  • банківські реквізити рахунку юридичної особи (або з окремим для проекту відкритим рахунком у випадку якщо проект вже започатковано).

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ:

  1. Заповнити українською мовою заявку у запропонованій Фондом формі, яка обов’язково має містити всі заповнені складові частини форми заявки. 
    Прийом заявок триватиме протягом одного місяця після оголошення початку грантового проекту.  

    Після дати завершення вказаного строку жодної заявки Фонд не приймає. Оголошення про деталі грантового проекту можна знайти на офіційних сторінках в соціальних мережах та веб-сайті Фонду.

     
  2. Заповнити бюджет проекту у запропонованій Фондом формі за лінком.

 

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ:


Для участі у проекті Вам необхідно надіслати заявку, бюджет та інші вказані вище документи на електронну адресу /Наразі триває відбір учасників/


Заявки розглядаються постійно. Зворотний зв'язок від Фонду щодо розгляду Вашої заявки Ви отримаєте протягом місяця з моменту завершення прийому заявок по грантовому проекту.

 

СТРОК РОЗГЛЯДУ ЗАЯВОК:


Розгляд заявок триватиме Заявки розглядаються постійно. Зворотний зв'язок від Фонду щодо розгляду Вашої заявки Ви отримаєте протягом місяця з моменту завершення прийому заявок по грантовому проекту. 

 

Потенційних переможців грантового проекту буде запрошено на співбесіду. Протягом чотирнадцяти днів з моменту завершення співбесід Фонд оголосить переможців грантового проекту.

 

Інформацію чи коментарі щодо процесу розгляду та оцінки заявок до встановленої дати оголошення результатів конкурсу Фонд надає лише на власних офіційних ресурсах (веб-сайті, на сторінках соціальних мереж).

 

В індивідуальному спілкуванні з подавачами Фонд не надає інформацію щодо процесу оцінки грантів до офіційного оголошення результатів.

ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК:

  • Соціальна спрямованість проекту.

Критерій передбачає аналіз актуальності заявленої проблеми в межах напрямків проекту, обґрунтування шляхів вирішення проблеми коштом гранту.

  • Проектна ідея та її реалізація.

Критерій містить аналіз життєздатності проектної ідеї та етапів її реалізації. Аналіз послідовності запропонованих дій.

  • Очікувані результати.

Фонд аналізує очікувані короткострокові та довгострокові результати проекту, можливий ефект від проекту по завершенню грантового фінансування.

  • Бюджет.

Критерій містить оцінку відповідності статей бюджету поставленим цілям та оцінку доцільності витрат, розподілення бюджету по плановим витратам, представлення власного внеску та інших джерел фінансування.

  • Організаційна спроможність та досвід.

Аналіз активності та досвіду у реалізації подібних чи інших проектів.

  • Сприяння партнерству та співпраця.

Можливість реалізації практики співробітництва між неприбутковими організаціями з метою сприяння надання психологічної допомоги як найбільшій кількості осіб.

Заявка успішно відправлена