Грант на важливу справу. Перший етап
Проєкти Фонду

Грант на важливу справу. Перший етап

Ми підтримуємо ідеї соціального значення та надаємо фінансування суспільно корисним проєктам, які допоможуть нашим захисникам та громадянам у цей складний час.

Грант на важливу справу.  Перший етап

Одним з пріоритетних напрямів роботи Фонду є постійна підтримка військовослужбовців і родин цивільних українців, які постраждали внаслідок війни.

Тому ми підтримуємо ідеї соціального значення та надаємо фінансування суспільно корисним проєктам, які допоможуть нашим захисникам та громадянам у цей складний час.

У березні 2023 року Благодійна організація "Благодійний фонд Вадима Столара" ініціювала фінансування проєктів шляхом надання благодійних грантів за такими напрямами:

• кризова психологічна допомога та підтримка військовослужбовців, які брали безпосередню участь у воєнних діях, а також громадян, що постраждали внаслідок війни;

• відкриття реабілітаційних центрів, кабінетів для фізичного та психологічного відновлення бійців, які отримали поранення, що призвело до обмеження життєдіяльності;

• соціальна підтримка громадян, які постраждали внаслідок війни, шляхом реалізації проєктів продуктової допомоги, підтримки ліками та товарами першої потреби.

Грант у розмірі 1 млн грн від нашого Фонду мали змогу отримати неприбуткові організації, зареєстровані на території України, які мали ідеї для реалізації чи дієві проєкти за напрямами, визначеними грантовою програмою.

Участь у програмі взяли близько 100 організацій з різних куточків країни. Серед учасників – організації з колосальним досвідом співпраці з всеукраїнськими та міжнародними фондами та новачки у благодійній сфері.

До фіналу першої грантової програми дійшло 30 організацій – з ними та їхніми ідеями грантова комісія Фонду знайомилася ближче під час онлайн-зустрічей. З проєктами, які претендували на перемогу, грантова комісія Фонду поспілкувалася особисто під час планової поїздки Україною.

Чотири переможці першої грантової програми Благодійного фонду Вадима Столара, визначені грантовою комісією:

ГО «УФРА», м. Калуш, з проєктом «Підвищення якості надання реабілітаційних послуг»

Мета проєкту – придбання необхідного додаткового обладнання коштом гранту, аби забезпечити містян і захисників України, які отримали поранення на передовій, найякіснішими та розгалуженими реабілітаційними послугами:

• рання та фізична реабілітація;

• медична реабілітація та спостереження.

ГО «Простір розвитку громад», с. Глибока Чернівецької області, з проєктом «Реабілітаційна підтримка постраждалих від війни»

Мета проєкту – відкриття Центру комплексної реабілітації, що допомагатиме військовим, членам їхніх родин і українцям, які зазнали поранення внаслідок війни, та закупівля необхідного обладнання для Центру.

Завдання проєкту:

• поліпшення якості медичної допомоги;

• забезпечення доступу до сучасних методів реабілітації;

• підтримка військовослужбовців, яким необхідна реабілітація.

ГО «Ротарі клуб Харків "Нью Левел"» з проєктом облаштування мобільного реабілітаційного центру на колесах з підтримки опорно-рухового апарату бійців «ОПОРА»

Мета проєкту – придбати додаткове обладнання для мобільного реабілітаційного центру на колесах, яке дозволить:

• оперативно відновлювати здоров’я військових у місцях несення служби;

• підвищити їхню боєздатність, не відволікаючи від виконання бойових завдань.

За грантові кошти громадською організацією було придбано масажні розкладні канапки, апарати для УВЧ-терапії, електрокардіограф, масажери, апарат для електрофорезу та багато іншого обладнання.

ГО «Агенція економічного розвитку міста Павлоград» з проєктом облаштування реабілітаційного відділення для поранених воїнів на базі місцевої лікарні

Мета проєкту – закупівля за грантові кошти сучасних тренажерів для відновлення військових, які отримали важкі поранення на полі бою, завдяки якісній реабілітації.

Це надасть змогу:

• більшій кількості бійців пройти якісну фізичну реабілітацію;

• захисникам і захисницям повернутися до нормального життя.

Аналіз заявок на участь у грантовій програмі показав, що близько 20 з них стосувалися надання продуктових наборів для внутрішніх переселенців.

 

Тому Фонд вирішив у межах першої грантової програми надати 10 тис. продуктових наборів громадським організаціям, які працюють у різних областях країни та допомагають людям у цей складний час.

Заявка успішно відправлена