Тактична медицина
Проєкти Фонду

Тактична медицина

Тактична медицина

Освітньо-практичний курс Фонду для отримання корисних навичок з тактичної медицини, які здатні рятувати життя.

Ми живемо в часи, коли передбачити будь-що майже неможливо, тому знання з тактичної медицини – основа основ, яка необхідна кожному. Це знання, які рятують життя. Саме тому ми запустили безоплатний освітньо-практичний курс з тактичної медицини, в межах якого систематично проводимо тренінги для цивільних громадян.

 

Проєкт з тактичної медицини реалізовуємо у співпраці з Міжнародним європейським університетом.

 

На тригодинному курсі викладають кваліфіковані тренери, що мають багаторічний досвід надання медичної допомоги. Присутні вивчають алгоритм дій під час надання першої невідкладної допомоги, виявлення небезпечних факторів, що загрожують життю, дії задля зупинки кровотечі тощо. Окрім цього, розглядають етапи тактичної бойової допомоги, принципи надання медичної допомоги під вогнем та на етапах евакуації.

 

Зокрема, ми вже провели тренінги для працівників критичної інфраструктури, керівників пунктів незламності та співробітників районних державних адміністрацій. Наразі набирає обертів наш курс для підлітків.

 

По завершенню навчання всі учасники отримають сертифікати міжнародного стандарту, а найголовніше – важливі навички для воєнного часу.

 

Всі
Фото
Відео
Foto1
Foto2
Foto3
Foto4
Foto5
Foto6
Заявка успішно відправлена