Тактична медицина
Проєкти Фонду

Тактична медицина

Освітньо-практичний курс Фонду для отримання корисних навичок з тактичної медицини, які здатні рятувати життя.

Тактична медицина

Ми живемо в часи, коли передбачити будь-що майже неможливо, тому знання з тактичної медицини – основа основ, яка необхідна кожному. Це знання, які рятують життя. Саме тому ми запустили безоплатний освітньо-практичний курс з тактичної медицини, в межах якого систематично проводимо тренінги для цивільних громадян.

Проєкт з тактичної медицини реалізовуємо у співпраці з Міжнародним європейським університетом.


На тригодинному курсі викладають кваліфіковані тренери, що мають багаторічний досвід надання медичної допомоги. Присутні вивчають алгоритм дій під час надання першої невідкладної допомоги, виявлення небезпечних факторів, що загрожують життю, дії задля зупинки кровотечі тощо. Окрім цього, розглядають етапи тактичної бойової допомоги, принципи надання медичної допомоги під вогнем та на етапах евакуації.

В жовтні ми провели черговий безоплатний тренінг з такмеду. Катерина Поп розказала учасникам про: тактичну польову допомогу та оцінку травм, контроль масивних кровотеч, відновлення дихання у пораненого, іншу корисну інформацію, яка необхідна в екстремальних ситуаціях, коли кожна секунда може стати вирішальною.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6

Вересень запам'ятався нам ще одним проведеним заняттям з тактичної медицини для старшокласників.З нами зв'язалась адміністрація школи «Афіни». Освітяни попросили провести тренінг з такмеду для їхніх старшокласників. Ми не змогли відмовити, і організували безплатне заняття, а провести його запросили військовослужбовицю, сертифіковану бойову медикиню Катерину Поп. Після лекції школярі "відпрацювали" здобуті знання під коментарі й зауваження експертки.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5


Ще одне вересневе заняття ми провели спільно з Міжнародним європейським університетом ми провели черговий безплатний тренінг з такмеду. Учасники події дізнались про надважливі речі, що здатні врятувати життя. Після лекції учасники відпрацювали здобуті знання на практиці.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5


У серпні ми провели безоплатний тренінг з тактичної медицини з запрошеною гостею Військовослужбовцем, сертифікованою бойовою медикинею - Катериною Поп.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5

Червень нам запам’ятався ще одним тренінгом з тактичної медицини. На 3-годинному тренінгу присутні дізналися про надання пораненому першої невідкладної допомоги, алгоритм зупинки кровотечі, накладання пов’язок та джгутів.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5

Наш тренінг для підлітків став напрочуд популярним. Ми були приємно вражені, скільки охочих відгукнулось. Українська молодь – свідома, вмотивована, розуміє, що знання з тактичної медицини здатні врятувати життя. Учасники дізналися: як надавати пораненому першу невідкладну допомогу, як виявляти небезпечні фактори, що загрожують життю, яким є базове наповнення аптечок, як накладати пов'язки та джгути.

Завдяки Міжнародному європейському університету ми провели тренінг з тактичної медицини для співробітників Дарницької ТЕЦ, керівників пунктів незламності Подільського району та співробітників Подільської РДА. Тренінг минув повчально й продуктивно, учасники тренувалися накладати турнікети, тампонувати рани, зупиняти кровотечу, накладати пов’язки. Деталі у відео на нашому Ютуб каналі.

По завершенню навчання всі учасники отримають сертифікати міжнародного стандарту, а найголовніше – важливі навички для воєнного часу.

Всі
Фото
Відео
Foto1
Foto2
Foto3
Foto4
Foto5
Foto6
Заявка успішно відправлена