Проєкти Фонду

Чекап

«Чекапи» – проєкт Фонду Вадима Столара, у межах якого ми організовуємо безоплатні профілактичні огляди для українців, що постраждали внаслідок війни.

Чекап

Ми знаємо, як сильно трагічні події, що зараз відбуваються в нашій країні, підривають здоров’я наших громадян. І розуміємо необхідність піклуватися про себе попри всі труднощі, які випадають зараз на долю українців. Адже хвороби не чекають, поки кожен з нас знайде час на візит до лікаря!

Ми маємо дбати про себе та бути сильними, щоб ефективно працювати на благо нашої держави та підтримувати захисників.

Саме тому наш Фонд за підтримки однієї з найвідоміших столичних клінік дає змогу пройти безоплатні профілактичні огляди для визначених пільгових категорій громадян:

• внутрішньо переміщених осіб;

• членів родин загиблих захисників;

• тих, хто втратив житло через війну.

Кожен такий профілактичний огляд потрібен не лише заради того, щоб впевнитися, що з вашим здоров’ям все добре. Він допомагає своєчасно виявити проблему, якщо вона існує. А своєчасна діагностика значно підвищує шанси на одужання!

Наш Фонд регулярно допомагає українцям проходити безоплатні профілактичні огляди.

У вересні 2022 року ми організували проведення чекапу організму для жителів деокупованих селищ Київської області. Завдяки Фонду та нашому медичному партнеру, стан організму за основними показниками змогли перевірити мешканці сіл Світильня, Кулажинці, Плоске, Русанів, Шевченкове. За результатами отриманих досліджень місцеві лікарі проводили консультації та визначали подальші дії індивідуально для кожного.

У жовтні 2022 року за підтримки медичного партнера ми дали змогу пройти безоплатне УЗД молочних залоз 30 жінкам ВПО, які мешкали в столиці. За результатами проведених досліджень, 29 жінок були майже здоровими та отримали подальші рекомендації від фахівців. А одній жінці профілактичний огляд дав змогу розпочати боротьбу із важкою хворобою.

У березні 2023 року завдяки нашому Фонду безоплатний чекап щитоподібної залози пройшли понад 50 жінок ВПО, які знайшли прихисток у Києві. Окрім ультразвукового обстеження, жінки отримали від фахівців рекомендації щодо подальших дій у разі, якщо вони були необхідними.

Восени 2023 року ми надали змогу 50 родинам безоплатно перевірити зір своїх малюків та отримати рекомендації від провідних лікарів-офтальмологів. Разом із відомим столичним медичним центром ми провели серію чекапів зору для малюків.

У листопаді 2023 року, до Всесвітнього дня раку молочної залози, ми звернули увагу жінок на важливість проходження профілактичного огляду. Та за партнерської підтримки однієї з провідних клінік столиці допомогли пройти безоплатне УЗД молочних залоз 50 жінкам.

У лютому 2024 року ми організували проведення безоплатного ультразвукового обстеження щитоподібної залози для 50 жінок із визначених пільгових категорій, які мешкають у Києві.

До Дня захисту дітей ми подарували можливість дітлахам із родин, які належать до визначених пільгових категорій, пройти огляд опорно-рухового апарату у кваліфікованого лікаря в одному з провідних медичних центрів столиці.

Ми не збираємось зупинятися та будемо обов’язково продовжувати наш найтурботливіший проєкт. І закликаємо українців бути уважними до свого організму. Адже знаємо, що здоров’я нашої нації – в руках кожного з нас!

Чек-ап організму для жителів деокупованих селищ Київської області

Він дозволяє запобігати хворобі ще під час виявлення та ранньої діагностики для отримання рекомендацій щодо подальшого лікування.

Завдяки нашому проєкту на Київщині активно тривала програма безплатної перевірки організму для людей, що пережили окупацію. Головною метою якої було збереження здоров’я української нації! Ми закликаємо українців дуже відповідально ставитись до свого здоров’я, перевірятися раз на рік та дотримуватись рекомендацій лікарів.

Тож нагадуємо про потребу робити скринінг раз на рік та не нехтувати «тривожними дзвіночками».

Зараз ми не маємо права програти війну хворобам. Тому піклуймося про стан організму та зберігаймо нервову систему разом із нашим проєктом безплатного скринінгу організму для людей, що пережили окупацію!

Заявка успішно відправлена