Проєкт «Юридичні поради»
Проєкти Фонду

Проєкт «Юридичні поради»

Якщо Ви чи Ваші знайомі потребуєте професійної юридичної допомоги, не соромтеся звернутись до юриста нашого Благодійного фонду із запитаннями та описом проблемних ситуацій.

Проєкт «Юридичні поради»

Постійні оновлення законодавчої бази та нововведення інколи заплутують і без того вразливі верстви населення ще більше. Ми вирішили виправити це – і запровадили проєкт «Юридичні поради», в межах якого буде змога отримати безплатну кваліфіковану юридичну консультацію саме по Вашому питанню без особистих зустрічей.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах та стежте за новинами, аби не пропустити нашу гуманітарну місію саме у ваше місто.

Слідкувати в Facebook, Instagram або Telegram

Наш фахівець розбирає приватні кейси щодо нарахувань бойових виплат, отримання посвідчень УБД або статусу членів загиблих захисників і захисниць, процедури пошуку безвісти зниклих, оформлення соцпільг ВПО тощо.

Якщо маєте потребу і не можете самостійно розібратися у статтях Закону України, постановах та підзаконних актах – адресуйте своє запитання нам на пошту,або в гугл-форму. І не забудьте залишити свої контактні дані.

Рубрика відеопорад для ВПО від юристки нашого Фонду Крістіни Приходько

· Хто має право вручати повістки та на підставі яких документів? Відповідь на це запитання дає юристка нашого Фонду Крістіна Приходько. Дивитися тут.

· Продовжуємо серію відеопорад, в яких пояснює тонкощі нового закону про мобілізацію. Дивитися детально тут.

· Крістіна Приходько розпочинає серію відеопорад, в яких вона буде пояснювати тонкощі та нюанси нового закону про мобілізацію та процесу актуалізації даних для громадян України. Переглянути.

· Особливості процедури продовження виплат для різних категорій внутрішньо переміщених осіб. Дивитися.

· Наша юристка розповідає про критерії, наявність яких дозволятиме продовжити виплати на сім’ю за відповідною заявою. Дивитися.

· Зміни почнуть діяти з 1 березня 2024 року. Детальніше.

· Зміни, що стосуються виплат допомоги ВПО з 1 березня 2024 року. А саме категорії ВПО, виплати яким буде подовжено автоматично. Детальніше.

· Хто саме з внутрішньо переміщених осіб має право на подовження виплат ВПО на проживання. Детальніше. 

· Можливість оскарження відмови у виплаті допомоги ВПО. Детальніше. 

· У цьому відео Крістіна надає інформацію щодо того, хто саме з внутрішньо переміщених осіб має право на продовження виплат з 1 лютого 2024 року. Детальніше. 

· За яких умов ви зможете повторно отримувати допомогу з категорії  ВПО. Детальніше. 

Заявка успішно відправлена