Проєкт «Юридичні поради»
Проєкти Фонду

Проєкт «Юридичні поради»

Якщо Ви чи Ваші знайомі потребуєте професійної юридичної допомоги, не соромтеся звернутись до юриста нашого Благодійного фонду із запитаннями та описом проблемних ситуацій.

Проєкт «Юридичні поради»

Постійні оновлення законодавчої бази та нововведення інколи заплутують і без того вразливі верстви населення ще більше. Ми вирішили виправити це – і запровадили проєкт «Юридичні поради», в межах якого буде змога отримати безплатну кваліфіковану юридичну консультацію саме по Вашому питанню без особистих зустрічей.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах та стежте за новинами, аби не пропустити нашу гуманітарну місію саме у ваше місто.

Слідкувати в Facebook, Instagram або Telegram

Наш фахівець розбирає приватні кейси щодо нарахувань бойових виплат, отримання посвідчень УБД або статусу членів загиблих захисників і захисниць, процедури пошуку безвісти зниклих, оформлення соцпільг ВПО тощо.

Якщо маєте потребу і не можете самостійно розібратися у статтях Закону України, постановах та підзаконних актах – адресуйте своє запитання нам на пошту,або в гугл-форму. І не забудьте залишити свої контактні дані.

Заявка успішно відправлена