Практичний курс «Психодія»
Проєкти Фонду

Практичний курс «Психодія»

«Психодія» – новий практичний курс від нашого Фонду, створений психологинями в межах проєкту «Підтримка» для всіх, хто бажає опанувати навички психологічної самодопомоги.

Практичний курс «Психодія»

Повномасштабна війна принесла в наше життя постійний стрес, страх, невизначеність, хвилювання за рідних. Тож багатьом з нас вже відомо, як складно буває зрозуміти свій внутрішній стан та вміти дати собі раду у миті, коли здається, що спокій до вас більше не повернеться.

І якщо раніше ви споживали велику кількість корисного контенту та не відчували жодного ефекту від цього – не дивуйтеся. Адже поради експертів працюють лише тоді, коли ви дієте!

Саме тому наші психологині будуть вчити нас практиці психологічної самодопомоги. Вони зрозумілою мовою роз’яснять, що саме відбувається з нами у складні для нас хвилини та навчать самостійно регулювати свій стан.

Практичний курс «Психодія» буде корисний тим, хто прагне:

• розібратися у своєму внутрішньому стані та зрозуміти його причини;

• навчитися розрізняти різні психологічні стани та знати, в яких ситуаціях можна допомогти собі самостійно;

• опанувати практичні навички психологічної самодопомоги, які підходять для різних станів;

• знати, як підтримати людину поруч та надати їй першу психологічну допомогу.

Курс буде складатися з навчальних відео від наших психологинь, які ми публікуватимемо у соціальних мережах Фонду.

· Перше відео вже готове до перегляду. Ви дізнаєтеся як розпізнавати страх, працювати з відчуттям, що залишається, коли загроза вже минула. А також, що робити, якщо страх став хронічним.

· Складно описати, що ви відчуваєте під час панічної атаки. Та очевидно одне: ви хочете, щоб вона якомога швидше минула і більше не повторювалася. Як допомогти собі під час панічної атаки - дивіться вже в другому відео.

· Чому виникає стрес, які стадії минає та що ми можемо відчувати у стресовому стані. А також дієві практики самодопомоги, щоби впоратися із тривалим стресом - все це у відео від Яни Кобець. 

· Як проявляється апатія? Як підтримати близьку людину, що перебуває у цьому стані? Які практики стануть у пригоді, коли ви відчуєте апатію? Про все це психологиня Яна Кобець розповідає у новому відео.

· Ще більше професійних порад від нашої психологині Яни Кобець, які вона дає в відео про депресію.

· Як допомогти людині що перебуває в ступорі? Скільки може тривати такий стан? Як допомогти людині зараз та що робити, коли ступор минає? Детально про все це у відео.

· У чому ж різниця між тривогою і тривожністю? Якою є профілактика тривожних станів та як надати собі психологічну допомогу при підвищеному рівні тривожності? Про це у відео.

· Стрес сьогодні, на жаль, є невідворотною частиною життя кожного з нас, ми маємо знати як впоратися з тим чи іншим станом. А також вміти надати першу психологічну допомогу людині поруч, яка перебуває в одному з них. Дивитися відео і дізнайтеся як позбутися цього стану.

· Синдром відкладеного життя. Як саме проявляється цей стан і як він може перебігати? Що треба робити, аби жити тут і зараз, а не в очікуванні найкращих часів? Про все це психологиня Яна Кобець пояснює нам у відео.

· Наша психологиня Яна Кобець розказує про природу нічних кошмарів та їхні різновиди. Дізнатися більше ви можете у відео. 

· Ви часто переїдаєте, недоїдаєте чи споживаєте лише певні харчові продукти? Цілком можливо, що ви маєте розлад харчової поведінки. Про це у відео.

· Чи знали ви, що найважчими наслідками сильного стресу, який пережила людина, можуть стати марення або галюцинації? Під час них вона бачить, чує або відчуває те, чого насправді не існує. Про це у нашому відео

· У новому відео нашого практичного курсу «Психодія» Яна Кобець, психолог-практик і спікерка проєкту «Підтримка», пояснює нам, що таке "синдром провини вцілілого" та чому він з’являється.

· Чи знали ви, що спробі самогубства людини можна запобігти, якщо вчасно розпізнати у неї наявність загрозливих думок та підтримати її у цей складний для неї період життя? Деталі у відео

· Про те, які симптоми має сепараційний тривожний розлад у дорослих та дітей, якими є методи його лікування - все це у новому відео.

Заявка успішно відправлена