Практичний курс «Психодія»
Проєкти Фонду

Практичний курс «Психодія»

«Психодія» – новий практичний курс від нашого Фонду, створений психологинями в межах проєкту «Підтримка» для всіх, хто бажає опанувати навички психологічної самодопомоги.

Практичний курс «Психодія»

Повномасштабна війна принесла в наше життя постійний стрес, страх, невизначеність, хвилювання за рідних. Тож багатьом з нас вже відомо, як складно буває зрозуміти свій внутрішній стан та вміти дати собі раду у миті, коли здається, що спокій до вас більше не повернеться.

І якщо раніше ви споживали велику кількість корисного контенту та не відчували жодного ефекту від цього – не дивуйтеся. Адже поради експертів працюють лише тоді, коли ви дієте!

Саме тому наші психологині будуть вчити нас практиці психологічної самодопомоги. Вони зрозумілою мовою роз’яснять, що саме відбувається з нами у складні для нас хвилини та навчать самостійно регулювати свій стан.

Практичний курс «Психодія» буде корисний тим, хто прагне:

• розібратися у своєму внутрішньому стані та зрозуміти його причини;

• навчитися розрізняти різні психологічні стани та знати, в яких ситуаціях можна допомогти собі самостійно;

• опанувати практичні навички психологічної самодопомоги, які підходять для різних станів;

• знати, як підтримати людину поруч та надати їй першу психологічну допомогу.

Курс буде складатися з навчальних відео від наших психологинь, які ми публікуватимемо у соціальних мережах Фонду.

· Перше відео вже готове до перегляду. Ви дізнаєтеся як розпізнавати страх, працювати з відчуттям, що залишається, коли загроза вже минула. А також, що робити, якщо страх став хронічним.

· Складно описати, що ви відчуваєте під час панічної атаки. Та очевидно одне: ви хочете, щоб вона якомога швидше минула і більше не повторювалася. Як допомогти собі під час панічної атаки - дивіться вже в другому відео.

· Чому виникає стрес, які стадії минає та що ми можемо відчувати у стресовому стані. А також дієві практики самодопомоги, щоби впоратися із тривалим стресом - все це у відео від Яни Кобець. 

· Як проявляється апатія? Як підтримати близьку людину, що перебуває у цьому стані? Які практики стануть у пригоді, коли ви відчуєте апатію? Про все це психологиня Яна Кобець розповідає у новому відео.

· Ще більше професійних порад від нашої психологині Яни Кобець, які вона дає в відео про депресію.

Заявка успішно відправлена