Вогник дитинства
Проєкти Фонду

Вогник дитинства

«Вогник дитинства» – святковий проєкт Фонду Вадима Столара, мета якого – створити новорічний настрій дітям пільгових категорій та доставити їм новорічні подарунки.

Вогник дитинства

Перший етап проєкту стартував у листопаді 2022 року, коли наша країна потерпала від ракетних обстрілів ворога та намагалася функціонувати в умовах регулярних відключень світла. Саме постійні блекаути спонукали команду Фонду підняти настрій маленьким українцям та подарувати їм приємні сюрпризи до новорічних свят.

Тоді Фонд ставив собі за мету запалити вогник надії у кожному дитячому серденьку на Святого Миколая, об’єднавшись з усіма небайдужими українцями. Кожен, хто бажав стати благодійником, мав купити та надіслати на адресу Фонду приладдя для дитячої творчості чи будь-які приємні й корисні сюрпризи для дітей, додавши до них листівку зі святковими побажаннями. А ми сортували отримане, додавали до нього солодощі та надсилали подарунки дітям ВПО, якими опікується Фонд. Загалом у 2022 році було відправлено більш як 1000 подарунків малечі.

У грудні 2023 року розпочався наступний етап проєкту. Він проходив у зовсім іншому форматі: разом із солодкими подарунками ми привозили їм гарний настрій та неймовірну новорічну атмосферу. Створити свято, що запам’яталося і малечі, і дорослим, нам допомогли наші незамінні веселі аніматори. Ми знайомилися, спілкувалися, сміялися та фотографувалися з дітками. І намагалися зробити все, щоб поміж тяжких буднів вони відчули радість та безтурботність.

Наша команда, попередньо зібравши заявки від родин, відвідала міста України, що регулярно потерпають від обстрілів та наслідків війни: Харків, Запоріжжя, Миколаїв.

Фонд надавав солодкі подарунки дітям пільгових категорій, якими він опікується: ВПО, родинам загиблих героїв і тим, хто втратив рідних чи домівки через війну.

Також солодкі подарунки від нашого Фонду до новорічних свят отримали вихованці школи мистецтв Красноградського району Харківської області, які зустріли нас святковим концертом. Наш чарівний «Вогник дитинства» зміг подарувати радість і цим обдарованим дітям!

Наразі ми успішно завершили новорічну місію «Вогник дитинства-2023». І вже отримали безліч відгуків від тих, хто відвідав маленьке свято, яке створила для дітей та дорослих наша команда.

Ми сповнені гордості за наших людей, які мужньо тримаються та підтримують одне одного. І щасливі від того, що змогли зігріти сяйвом «Вогника дитинства» маленькі дитячі серця.

Заявка успішно відправлена