Третя грантова програма Фонду
Проєкти Фонду

Третя грантова програма Фонду

Друзі та колеги, третя грантова програма Фонду вже стартувала.

Залишити заявку
Третя грантова програма Фонду

Фонд Вадима Столара ініціює фінансування проектів шляхом надання благодійних грантів метою яких є створення та реалізація проєктів фізичного та психоемоційного відновлення, а саме за такими напрямками:

  • Створення та оснащення кабінетів для надання психологічної допомоги та фізичної реабілітації військовослужбовцям, які беруть/брали участь в бойових діях під час війни.
  • Підтримка наявних проектів, спрямованих на надання професійної допомоги та терапії для відновлення фізичного та психічного здоров'я ї військовослужбовців, які беруть/брали участь в бойових діях під час війни.
  • Підтримка ініціатив з працевлаштування, психологічної допомоги та соціальної інтеграції ветеранів війни.
  • Облаштування житла ветерана війни. Проекти, спрямовані на покращення умов проживання ветеранам.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ:

Якщо Ви маєте ідеї для реалізації чи діючі проекти в межах вказаних вище напрямів, Фонд надає можливість отримати грант в сумі 1 000000 гривень.

Фінансування може здійснюватись в один транш або декілька в залежності від етапу реалізації Вашого проекту та запропонованої ідеї.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ:

Фонд надає фінансову підтримку:неприбутковим організаціям, зареєстрованим на території України відповідно до законодавства та внесеним до реєстру неприбуткових установ та організацій, а саме: благодійним, громадським, організаціям, у тому числі іншим об’єднанням, що офіційно зареєстровані на території України.

Для участі у проекті необхідно мати наступний перелік документів:

  • виписку з Єдиного державного реєстру;
  • рішення про включення до Реєстру неприбуткових організацій;
  • Статут;
  • актуальний витяг з Єдиного державного реєстру;
  • протокол (рішення) про призначення керівника;
  • банківські реквізити рахунку юридичної особи (або з окремим для проекту відкритим рахунком у випадку якщо проект вже започатковано).

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ:

  • Заповнити українською мовою заявку у запропонованій Фондом формі, яка обов’язково має містити всі заповнені складові частини форми заявки.
  • Прийом заявок триватиме протягом одного місяця після оголошення початку грантового проекту.
  • За необхідності строк для прийому заявок може бути продовжений.
  • Фонд має право не розглядати заявки, які надійшли після дати завершення строку для прийому заявок. Оголошення про деталі грантового проекту можна знайти на офіційних сторінках в соціальних мережах та веб-сайті Фонду.
  • Заповнити бюджет проектуу запропонованій Фондом формі.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ:

Для участі у проекті Вам необхідно надіслати заявку, бюджет та інші вказані вище документи на електронну адресу [email protected]

СТРОК РОЗГЛЯДУ ЗАЯВОК:

Заявки розглядаються постійно. Зворотній зв'язок від Фонду щодо розгляду Вашої заявки Ви отримаєте протягом місяця з моменту завершення прийому заявок по грантовому проекту.

Потенційних переможців грантового проекту буде запрошено на співбесіду. Протягом чотирнадцяти днів з моменту завершення співбесід Фонд оголосить переможців грантового проекту.

Інформацію чи коментарі щодо процесу розгляду та оцінки заявок до встановленої дати оголошення результатів конкурсу Фонд надає лише на власних офіційних ресурсах (вебсайт, на сторінках соціальних мереж).

В індивідуальному спілкуванні з подавачами заявок Фонд не надає інформацію щодо процесу оцінки грантів до офіційного оголошення результатів.

ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК:

Соціальна спрямованість проекту. Критерій передбачає аналіз актуальності заявленої проблеми в межах напрямків проекту, обґрунтування шляхів вирішення проблеми за рахунок гранту.

Проектна ідея та її реалізація. Критерій містить аналіз життєздатності проектної ідеї та етапів її реалізації. Аналіз послідовності запропонованих дій.

Очікувані результати. Фонд аналізує очікувані короткострокові та довгострокові результати проекту, можливий ефект від проекту по завершенню грантового фінансування.

Бюджет. Критерій містить оцінку відповідності статей бюджету поставленим цілям та оцінку доцільності витрат, розподілення бюджету по плановим витратам, представлення власного внеску та інших джерел фінансування.

Організаційна спроможність та досвід. Аналіз активності та досвіду у реалізації подібних чи інших проектів.

Сприяння партнерству та співпраця. Можливість реалізації практики співробітництва між неприбутковими організаціями з метою сприяння надання психологічної допомоги як найбільшій кількості осіб.

ЗВІТУВАННЯ ПО ГРАНТУ:

Заявник, який виграв грант отримує від Фонду благодійну пожертву у вигляді грошових коштів на фінансування здійснення конкретних цілей реалізації проекту, про що укладається відповідний договір між Фондом та Переможцем гранту.

Цільове використання коштів обумовлюється вимогами законодавства України та умовами договору, затвердженого бюджету проекту, а також наданням достовірної та підтвердженої звітності щодо їх використання.

Переможець гранту використовує отримані кошти для фінансування витрат, пов'язаних із реалізацією проекту, за умови якщо ці витрати є виправданими, передбаченими або дозволеними відповідно до умов Договору.

Допустимими вважаються витрати, що:

  1. Зазначені у бюджеті проекту. У випадку, якщо в процесі реалізації проєкту грантер виявив, що витрати за певними статтями перевищують суми статей бюджету, до здійснення таких витрат він повинен звернутись до Фонду з листом про внесення змін до бюджету проекту.
  2. Фактично понесені (тобто сплачені), а не заплановані.
  3. Понесені протягом дії Договору за умови, якщо вони безпосередньо відносяться до цього Договору.
  4. Підтверджені первинною документацією у відповідності до чинного законодавства та вимог Договору та можуть бути визначені та перевірені.

Витрати, які недопустимі в рамках проекту:

  1. На покриття заробітних плат штатних працівників організації.
  2. Адміністративні витрати (відрядження, витрати, що пов’язані з діяльністю організацій та не стосуються напряму проектної діяльності, зазначеної в грантовій заявці).
  3. Проекти, що мають комерційний характер.
  4. Інші витрати, визнані Фондом як недоцільні через відсутність їх зв’язку з запланованими активностями та метою проекту.

У випадку наявності залишку невитрачених коштів гранту після погодження фінансової звітності за результатами реалізації проекту Переможець гранту зобов’язаний повернути цей залишок на рахунок Фонду.

Моніторинг проекту та фінансова звітність.

Проміжна фінансова звітність за проектом надається Переможцем гранту після реалізації кожного етапу проекту для моніторингу реалізації проекту, а фінальний фінансовий звіт надається після завершення проекту.

Фонд здійснює моніторинг реалізації проекту та має право, у випадку наявності лише одного етапу його реалізації, у будь-який момент запросити у Переможця гранту надати проміжну фінансову звітність.

Для моніторингу реалізації проекту переможець гранту зобовязаний надавати Фонду, зокрема, але не виключно:

1.Скановану копію виписки банку з рахунку проекту;

2.Скановані копії документів підтверджуючих витрат (договори, рахунки, видаткові накладні, акти приймання-передачі, тощо).

Для підготовки фінального фінансового звіту Фонд надає переможцю гранту форму для складання фінансової звітности.

Фінансовий звіт складається з заповненої звітної форми та сканованих копій підтверджуючих витрат первинних документів.

Фінансовий звіт надається Переможцем гранту протягом місяця з моменту завершення проекту.

Заявка успішно відправлена