Проєкт «Відновись»
Проєкти Фонду

Проєкт «Відновись»

«Відновись» – масштабний соціальний проєкт Фонду Вадима Столара, спрямований на емоційне відновлення та психологічну реабілітацію родин.

Проєкт «Відновись»

«Відновись» – масштабний соціальний проєкт Фонду Вадима Столара, спрямований на емоційне відновлення та психологічну реабілітацію родин.

Кожен сезон нашого проєкту відбувається у мальовничих куточках України, краєвиди яких посилюють терапевтичний ефект від програми психоемоційного відновлення.

Ми завершили приймання заявок на участь у літньому сезоні проєкту «Відновись»!

Дякуємо всім, хто залишив заявку!

Восьмий сезон нашого масштабного проєкту триватиме з 27 травня до 3 червня.

Ми будемо проводжати весну і зустрічати літо в готелі Reikartz Поляна, розташованому на території популярного бальнеологічного курорту Поляна, що у передгір’ї українських Карпат. 

Завдяки «Відновись» його учасники відновлюють фізичні сили та покращують ментальне здоров’я, знову відчувають у собі прагнення жити далі, опікуватися рідними та наближати перемогу нашої країни.

У кожному із заїздів стараннями наших неймовірних волонтерів створюється особливий простір взаємної підтримки, уваги та тепла, які потрібні діткам та дорослим, що отримали травматичний досвід. Дружні розмови, спілкування із досвідченими та делікатними психологами, відновлювальні активності – те, що треба, аби знову відчути жагу до життя.

На учасників «Відновись» щоразу чекає спеціальна програма, в межах якої проходять:

• зустрічі з кваліфікованими психологами;
• арттерапія;
• відновлювальна програма з аніматорами;
• цікаві майстер-класи;
• захопливі екскурсії та багато інших активностей.

За час існування проєкту «Відновись» ми провели вже сім сезонів і змогли надати психоемоційну підтримку більш як 1000 дорослих та маленьких українців. Плануємо проводити програму далі.

Як проходили сім попередніх сезонів проєкту «Відновись»

Перший етап проєкту «Відновись» відбувся влітку 2022 року у Буковелі

Понад 200 родин пройшли емоційну реабілітацію серед мальовничих Карпатських гір. Команда Фонду 24/7 працювала, аби зробити програму цікавою та на кілька днів відірвати родини від пережитих трагічних подій. Учасники проєкту отримали повноцінний відпочинок і релакс на узбережжі річки, відвідали екскурсії, пізнавальні уроки й майстер-класи. Вони змогли на кілька днів забути про всі негаразди, з якими стикалися за останні місяці.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6
фото 7
фото 8
фото 9
фото 10

"Я бачила очі дітей та вдячність мам, яким ми змогли допомогти. Вони дякували за те, що змогли виспатися та відпочили від постійних повітряних тривог. Діти танцювали, бігали, ліпили, їздили на екскурсії. Здавалося, робили банальні речі, але зараз, у війну, для них це було дуже корисно. Хочеться, щоб діти більше усміхалися, і хоч трішки подарувати їм дитинства", – розповіла волонтерка Фонду Наталія Приходько.

Другий, третій та четвертий етапи проєкту «Відновись» ми провели на Закарпатті

У третьому та четвертому заїздах взяли участь переважно родини загиблих героїв, тому ці етапи видалися надскладними емоційно. Їх учасники багато часу працювали із психологом.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6
фото 7
фото 8
фото 9
фото 10
фото 11
фото12
фото 13
фото1 4
фото 15
фото 16
photo 17
photo 18
фото 19
фото 20

"Ми не повернемо цим людям мирне життя, але зможемо подарувати друге дихання, щоб матері своїм позитивним прикладом показували дітям, що життя триває. Діти – це наше майбутнє, а якщо вони будуть морально пригнічені, то й майбутнє буде під великим питанням", – поділилася Наталія Приходько.

П’ятий етап проєкту проходив у Трускавці Львівської області влітку 2023 року

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6
фото 7
фото 8
фото 9
фото 10

У ньому брали участь родини загиблих героїв та сім’ї, що втратили житло внаслідок бойових дій. Учасники відновлювалися душею і тілом, завдяки зосередженим розмовам із психологами, лікувальній арттерапії, активним руханкам, конкурсам, відвідинам басейну та екскурсіям.

Шостий сезон проєкту «Відновись» відбувся у Поляні восени 2023 року

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6

Учасників приймала VitaPark Поляна. Готель розташований на території популярного закарпатського бальнеологічного курорту, що у мальовничій долині річки Пиня (передгір'я українських Карпат). Дорослі та діти провели тиждень, насичений корисними та веселими активностями, насолодилися красою та величчю осінніх Карпат. Бадьорі, сповнені сил та позитивних вражень змогли повернутися до свого життя.

Сьомий сезон проєкту «Відновись» відбувався з 5 до 12 лютого 2024 року.

Учасники проєкту відвідали курортний готель VitaPark Карпати, який розташований у мальовничому місці у селищі Жденієво, що в Східних Карпатах. Ми зібралися там, щоб дітки та дорослі змогли відчути увагу та турботу наших психологів, волонтерів і аніматорів, відірватися від складнощів буття та емоційно відновитися після пережитого травматичного досвіду. Ми проводи час цікаво та з користю, вбирати в себе красу зимових гірських пейзажів.Ділимося атмосферою на проєкті «Відновись» у відео.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6
фото 7
фото 8
фото 9
фото 10

Сьомий сезон проєкту «Відновись» відбувався з 5 до 12 лютого 2024 року. Учасники проєкту відвідали курортний готель VitaPark Карпати, який розташований у мальовничому місці у селищі Жденієво, що в Східних Карпатах. Ми зібралися там, щоб дітки та дорослі змогли відчути увагу та турботу наших психологів, волонтерів і аніматорів, відірватися від складнощів буття та емоційно відновитися після пережитого травматичного досвіду. Ми проводи час цікаво та з користю, вбирати в себе красу зимових гірських пейзажів. Ділимося атмосферою на проєкті «Відновись» у відео. 

 

Всі
Фото
Відео
Foto1
Foto2
Foto3
Foto4
Foto5
Foto6
Foto7
Foto8
Foto9
Foto10
Foto11
Foto12
Foto13
Foto14
Foto15
Foto16
Foto17
Foto18
Foto19
Foto 20
Foto 21
Foto 22
Заявка успішно відправлена