Проєкт «Відновись»
Проєкти Фонду

Проєкт «Відновись»

Проєкт «Відновись»

Масштабний проєкт емоційного відновлення та психологічної реабілітації родин, в яких одного з батьків забрала війна, а також тих, хто втратив житло.

“Відновись” – масштабний соціальний проєкт Фонду Вадима Столара, в межах якого постраждалі від воєнних дій родини з дітьми проходять програму емоційного відновлення та реабілітації у Карпатах.

Ми відкриваємо заявку для участі у весняному етапі проєкту "Відновись" для родин, в яких одного з батьків забрала війна, а також тих, хто втратив житло. Цей заїзд відбудеться 3-10 квітня, у готелі Reikartz Карпати серед мальовничих гір. Запрошуємо сім'ї з дітками до 18 років. Поспішайте подати заявки для участі у нашому соціальному проєкті!


Головна мета проєкту “Відновись” – допомогти українським родинам, які найбільше постраждали від війни та потребують уваги і турботи. Мова йде про родини, в яких одного з батьків забрала війна, а також тих, хто втратив житло.

 

Ми прагнемо надати їм психологічну допомогу, зробити моральне перезавантаження та душевне відновлення після пережитих трагічних подій. Врешті – знайти в собі сили жити далі.

 

Команда Фонду разом із залученими спеціалістами розробила програму з відновлення емоційного здоров’я, яка містить: арттерапію, малювання, ліплення, спортивні секції, розваги з аніматорами та конкурс талантів.

 

У межах проєкту кожна родина отримує безоплатне проживання у комфортних номерах, триразове харчування у ресторані готелю, психологічну підтримку від спеціалістів та волонтерів, а також подарунки. 

 

Наразі нам вже вдалося оздоровити понад 500 родин та надати їм необхідну підтримку.

 

Перший етап проєкту “Відновись” відбувся влітку 2022 року у Буковелі. Близько 200 родин пройшли емоційну реабілітацію серед мальовничих Карпатських гір. Команда Фонду 24/7 працювала, аби зробити програму цікавою та на кілька днів відірвати родини від пережитих трагічних подій. Учасники проєкту отримали повноцінний відпочинок, екскурсії, заспокійливі та пізнавальні уроки й майстер-класи, релакс на узбережжі річки та можливість на кілька днів забути про всі негаразди, з якими стикалися останні місяці.

“Я бачила очі дітей та вдячність мам, яким ми змогли допомогти. Вони дякували за те, що змогли виспатися і відпочили від постійних повітряних тривог. Діти танцювали, бігали, ліпили, їздили на екскурсії. Здавалося, робили банальні речі, але зараз, у війну, для них це було дуже корисно. Хочеться, щоб діти більше усміхалися, і хоч трішки подарувати їм дитинства”, – розповіла волонтерка Фонду Наталія Приходько.

 

Другий і третій етапи проєкту “Відновись” ми провели на Закарпатті. 

 

У третьому заїзді взяли участь переважно родини загиблих героїв, тому цей етап видався надскладним емоційно, багато часу працювали із психологом.

“Ми не повернемо цим людям мирне життя, але зможемо подарувати друге дихання, щоб матері своїм позитивним прикладом показували дітям, що життя триває. Діти – це наше майбутнє, а якщо вони будуть морально пригнічені, то й майбутнє буде під великим питанням”, – поділилася Наталія Приходько.

 

Команда Фонду Вадима Столара вже активно готується до проведення четвертого етапу проєкту “Відновись”, який плануємо організувати навесні. Надалі ми обов’язково будемо втілювати програму емоційного відновлення та інші ініціативи, які стосуються психологічної підтримки українців. 

 

Всі
Фото
Відео
Foto1
Foto2
Foto3
Foto4
Foto5
Foto6
Foto7
Foto8
Foto9
Foto10
Foto11
Foto12
Заявка успішно відправлена