Пішохідна екскурсія «Привиди вечірньої Воздвиженки»
Новини
20.07.2023

Пішохідна екскурсія «Привиди вечірньої Воздвиженки»

Пішохідна екскурсія «Привиди вечірньої Воздвиженки»

Київ гостинно прийняв у свої теплі обійми багатьох людей, які приїхали сюди, рятуючись від бойових дій у рідних містах.

У проєкті «Знайомся: Київ!» ми систематично проводимо безоплатні екскурсії, аби познайомити їх з містом, відкрити цікаві локації та подарувати приємні емоції.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5

На фото – одна з прогулянок «Привиди вечірньої Воздвиженки». Тішимось, що вдалося піднести настрій учасникам, а головне – на декілька годин морально відірватися від пережитих травматичних подій.

________________________________________________________________________________________________

«Знайомся: Київ!» – соціально-культурний проєкт Благодійного фонду, в межах якого ми проводимо безоплатні екскурсії для вимушено переміщених осіб, які знайшли прихисток у столиці.

Мета цих заходів – познайомити людей з містом та його історією, дати змогу тим, хто був змушений покинути рідний дім, перезавантажитися та трохи відпочити.

"Я дуже люблю Київ та щиро цікавлюся його історією. Свого часу ми реалізували спільний проєкт з Вагіфом Алієвим – надали будівлю для Музею історії міста Києва. Вісім років цей заклад не мав власного приміщення, але у 2012 році його отримав. Саме через захоплення історією столиці у 2022 році ми започаткували проєкт «Знайомся: Київ!» з проведення екскурсій для ВПО. Я дуже хочу, щоби люди, які були вимушені покинути свої домівки та зараз перебувають у Києві, дізналися більше про наше місто, про його цікаву та величну історію, пройнялися його духом та полюбили його, як люблю його я і всі кияни", – Вадим Столар, засновник Фонду.

Партнером Фонду Вадима Столара виступає екскурсійне бюро «Цікавий Київ». Це велика спільнота людей, закоханих у рідне місто, які прагнуть показати всім його справжню красу та розповісти його історію.

Якщо ви маєте статус ВПО, перебуваєте в Києві та хотіли б долучитися до екскурсій проєкту «Знайомся: Київ!» – приєднуйтесь до
соцмережФонду Вадима Столара та слідкуйте за анонсами.

Останні новини