Вадим Столар: Підтримка маленьких українців для нас – пріоритет
Новини
25.06.2023

Вадим Столар: Підтримка маленьких українців для нас – пріоритет

Вадим Столар: Підтримка маленьких українців для нас – пріоритет

Благодійний фонд Вадима Столара провів дитяче свято з нагоди Дня захисту дітей на центральній площі міста Вишгород. У програмі святкування було все, що необхідно для гарного настрою маленьких українців: розваги з аніматорами, майстер-класи та конкурси. Водночас цього разу ми провели захід у абсолютно новому форматі, покликаному прищепити малечі любов до читання.

“Сьогодні всім українцям дуже важко через збройну агресію, яку розв’язала проти нас росія. Але чи не найважче доводиться дітям, які через військові дії не почуваються в безпеці, бачать ці жахіття на власні очі, переживають їх особливо гостро. Фактично наша малеча позбавлена нормального спокійного дитинства, часто не має змоги здобути якісну освіту та й просто розважитися, – наголосив Вадим Столар. – Тому для нашого Фонду є важливим у межах тієї допомоги, яку ми надаємо цивільним, максимально підтримувати дітей. Цей напрям – серед наших пріоритетів. Саме на дітей та сім’ї з дітьми спрямована низка наших проєктів, таких як “Відновись”, а також організація спортивних активностей для малечі. І для того, щоб розважити та підтримати маленьких українців, силами Фонду ми влаштували до Дня захисту дітей велике свято у Вишгороді”.

фото1
фото2
фото3
фото4
фото 5

Центральна частина облаштованого для проведення заходу майданчика складалася зі сцени з декораціями в стилі пригод з казки “Аліси в Дивокраї”, яка стала основою свята, та 40 м’яких пуфів для глядачів, а над сценою та імпровізованою “залою” було розміщено ретро-гірлянду для створення відповідної атмосфери.

За годину до початку події аніматори в образах Аліси та Капелюшника ходили площею, запрошуючи на виставу дітей та їхніх батьків.

Під час організації дитячого свята ми у Фонді Вадима Столара вирішили, що хочемо подарувати дітям незабутні враження, а отже – поставили собі за мету запропонувати абсолютно новий формат дитячого дозвілля. Виходячи з цього, а також з ідеї прищеплення малечі любові до читання, ми розробили дійсно комплексну програму інтерактивного заходу на базі відомого твору чудового англійського письменника Льюїса Керрола “Аліса в Дивокраї”, – зазначила волонтерка Фонду Наталія Приходько.

Окрім, власне, інтерактивного комплексного заходу, на підготовленому Фондом Вадима Столара майданчику маленькі українці мали інші нагоди для розваги. Зокрема, там працювали точки із солодкою ватою, лимонадами, дві локації з аквагримом, проводився майстер-клас з виготовлення листівок та листів нашим захисникам. Також у кульмінації свята один з акторів показав шоу фокусів, а у фіналі гості мали змогу зробити фото із триметровим надувним кроликом. Дітям все сподобалося!

“Я, як багатодітна мама, чудово розумію, наскільки потрібно зараз приділяти увагу дітям. Бо вони – наше майбутнє, майбутнє України. І поки ворог продовжує обстрілювати та тероризувати наші міста – ми об’єднуємося та робимо все для наближення Перемоги”, – додала волонтерка Фонду Валерія Лебедєва.

У заході були тісно переплетені інтерактивна театральна вистава, живе читання казки професійними акторами, ігротека та інші елементи дозвілля.

“Основна частина свята – читання казки професійними акторами театру та кіно, які були одягнені в літературні образи. Під час читання професійними акторами театру і кіно залучалися аніматори, зрештою казка ожила і трансформувалася у справжнісіньку виставу. В окремих сценах аніматори та актори залучали до історії глядачів, які самі ставали героями вистави”, – розповів продюсер проєкту Артур Циганок-Пайрері.

Зазначимо, що через трагічні події 1 червня в столиці заплановане свято довелося перенести. Але зрештою нам вдалося провести його пізніше, подарувавши дітям святковий настрій, щирі усмішки та безтурботний сміх.

Останні новини