Вимушені переселенці пізнають столицю завдяки нашому проєкту “Знайомся: Київ!”
Новини
24.05.2023

Вимушені переселенці пізнають столицю завдяки нашому проєкту “Знайомся: Київ!”

Вимушені переселенці пізнають столицю завдяки нашому проєкту “Знайомся: Київ!”

Благодійний фонд Вадима Столара з 2022 року втілює у життя проєкт “Знайомся: Київ!”, у межах якого проводяться безоплатні екскурсії для вимушено переміщених осіб, які перебувають у столиці. Мета цих заходів – познайомити людей з містом та його історією, дати можливість тим, хто був змушений покинути рідний дім, перезавантажитися, відпочити та трохи розважитися.

 

Я дуже люблю Київ та щиро цікавлюся його історією. Свого часу ми реалізували спільний проєкт з Вагіфом Алієвим – надали будівлю для Музею історії міста Києва. Вісім років цей заклад не мав власного приміщення, але у 2012 році його отримав. Саме через захоплення історією столиці у 2022 році ми започаткували проєкт “Знайомся: Київ!” з проведення екскурсій для ВПО. Я дуже хочу, щоби люди, які були вимушені покинути свої домівки і зараз перебувають у Києві, дізналися більше про наше місто, про його цікаву та величну історію, пройнялися його духом та полюбили його, як люблю його я і всі кияни”, – розповів Вадим Столар, засновник Фонду.

 

За словами волонтерки Наталії Приходько, з моменту запуску проєкту і на цей час екскурсії відвідали вже близько 200 осіб, які завдяки цим заходам дізналися про цікаві факти з історії Києва та поринули в історичні події минулих років.

 

Партнером Фонду Вадима Столара у проєкті “Знайомся: Київ!” виступає екскурсійне бюро “Цікавий Київ”. Це велика спільнота людей, закоханих у рідне місто, які прагнуть показати всім його справжню красу та розповісти його історію.

 

Якщо ви маєте статус ВПО, перебуваєте в Києві та хотіли б долучитися до екскурсій проєкту “Знайомся: Київ!” – долучайтеся до соцмереж Фонду Вадима Столара і слідкуйте за анонсами:

Telegram: https://t.me/vadymstolarbf

 

Facebook: https://www.facebook.com/VadymStolarBF


 

Останні новини