Гуманітарна місія. Харків
Новини
31.07.2023

Гуманітарна місія. Харків

Гуманітарна місія. Харків

Під час гуманітарної місії до Харкова ми провели декілька етапів видачі продуктових наборів. Це зумовлено величезною кількістю запитів, які ми отримали від постраждалих громадян.

фото 1
фото 2
фото 3

Харків поступово відновлюється, попри постійні ворожі обстріли. Проте місто відважно вистояло та наразі наповнюється життям. Сміливість загартовується тут. Слава Україні!

_________________________________________________________________________________________________

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну громадяни отримали від Фонду:

- понад 613 тисяч порцій гарячого харчування;

- понад 307 тисячі продуктових наборів;

- понад 117 тисяч одиниць медикаментів та гігієнічних засобів.

Наразі Фонд Вадима Столара допомагає ВПО, родинам полеглих героїв, а також тим, хто внаслідок війни втратив житло. Наші волонтери постійно аналізують ситуацію в різних регіонах країни і тримають руку на пульсі, де найбільше потрібна допомога. Далі – команда Фонду формує логістику, готує багатотонні вантажі з продуктовими наборами та вирушає з гуманітарними місіями.

Географія гуманітарних місій Благодійного фонду не обмежується певними регіонами України, адже ми прагнемо надати допомогу якомога більшій кількості людей, які опинилися у скруті через війну. Ми відвідали з гуманітарними місіями як прифронтові та деокуповані громади, що найбільше постраждали, так і більш безпечні регіони, де наразі знайшли прихисток багато переселенців, рятуючись від жахів війни. Загалом команда Фонду відвідала понад 200 населених пунктів з продуктовою допомогою.

Окрім запланованих гуманітарних місій, ми також оперативно реагуємо на виклики війни та вирушаємо в регіони, яким терміново потрібна допомога. Зокрема, після руйнування дамби Каховської ГЕС наші волонтери відразу попрямували на Херсонщину, куди доставили питну воду та харчові продукти, щоб допомогти місцевим жителям.

Благодійний фонд також реалізовував велику програму надання адресної продуктової допомоги українцям, які внаслідок бойових дій опинилися у скруті.

Останні новини