Ліквідація наслідків окупації: як команда Фонду допомагає жителям Київщини
Новини
01.08.2022

Ліквідація наслідків окупації: як команда Фонду допомагає жителям Київщини

Ліквідація наслідків окупації: як команда Фонду допомагає жителям Київщини

Продовжуємо допомагати у відновленні зруйнованих населених пунктів Київщини - зокрема, цього разу взяли участь у розборі завалів у селі Богданівка Броварського району.

Богданівка близько місяця перебувала під окупацією, але наслідки місцева громада продовжує ліквідовувати досі.

Ми вирішили долучитися до ліквідації наслідків окупації задля якнайшвидшого відновлення села. Тож надали паливо місцевому комунальному підприємству, техніка якого тепер зможе провести демонтаж конструкцій найбільш аварійних та непридатних для ремонту будівель. Долучилися й силами волонтерів.

“Сьогодні ми демонструємо приклад для інших організацій та пропонуємо всім небайдужим долучатися до подібних акцій. Тому що зараз люди, які вирішили залишитися в Україні, не мають ні фінансової, ні фізичної змоги самотужки вирішувати такі масштабні питання, як усунення наслідків бойових дій у регіонах. У місцевої влади теж не вистачає ресурсів для оперативного усунення проблеми. Тож мусимо допомогати!” - пояснила волонтерка Наталія Приходько.

У свою чергу староста Богданівського старостинського округу Юрій Безпалий розповів, що у громаді потребують демонтажу та локального ремонту понад півтисячі будинків.

“У нашій громаді станом на 27 липня більшість будинків потребують демонтажу та розбору завалів, а також ремонту будівель з частковими пошкодженнями – вікон, дахів, стель, парканів та інше. Це питання необхідно вирішити якнайшвидше, адже літо закінчується, а людям необхідно встигнути підготувати свої домівки до холодної пори”, - підкреслив староста.

Фонд системно займається допомогою військовим та мирному населенню під час війни.

“Від початку масштабної агресії Росії проти України Фонд поставив собі за мету підтримку людей, які постраждали внаслідок бойових дій, а також військових, яки боронять нашу батьківщину. Своєю головною місією ми бачимо сприяння активному відновленню країни та допомогу людям. І робимо все, щоб цю місію виконувати”, - підкреслила Наталія Приходько.

Останні новини