Продуктова допомога та гуманітарні місії
Проєкти Фонду

Продуктова допомога та гуманітарні місії

Надання продуктової допомоги та організація масштабних гуманітарних місій – один з пріоритетних напрямів діяльності Благодійного фонду Вадима Столара.

Продуктова допомога та гуманітарні місії

З перших днів війни ми зосередилися на подоланні викликів, які виникали кожної наступної години. Реагувати потрібно було миттєво – ворог вже стояв під Києвом, у місті почались перебої з постачанням, зросла потреба у харчуванні і для захисників, і для цивільного населення. Ми оперативно організували і запустили процеси приготування гарячої їжі та формування продуктових наборів – цей напрям з часом став нашим постійним проєктом.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах та стежте за новинами, аби не пропустити нашу гуманітарну місію саме у ваше місто.

Слідкувати в Facebook, Instagram або Telegram

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну громадяни отримали від Фонду:

- понад 613 тисяч порцій гарячого харчування;

- понад 284 тисячі продуктових наборів;

- понад 117 тисяч одиниць медикаментів та гігієнічних засобів.

Наразі Фонд Вадима Столара допомагає ВПО, родинам полеглих героїв, а також тим, хто внаслідок війни втратив житло. Наші волонтери постійно аналізують ситуацію в різних регіонах країни і тримають руку на пульсі, де найбільше потрібна допомога. Далі – команда Фонду формує логістику, готує багатотонні вантажі з продуктовими наборами та вирушає з гуманітарними місіями.

Географія гуманітарних місій Благодійного фонду не обмежується певними регіонами України, адже ми прагнемо надати допомогу якомога більшій кількості людей, які опинилися у скруті через війну. Ми відвідали з гуманітарними місіями як прифронтові та деокуповані громади, що найбільше постраждали, так і більш безпечні регіони, де наразі знайшли прихисток багато переселенців, рятуючись від жахів війни. Загалом команда Фонду відвідала понад 200 населених пунктів з продуктовою допомогою.

Окрім запланованих гуманітарних місій, ми також оперативно реагуємо на виклики війни та вирушаємо в регіони, яким терміново потрібна допомога. Зокрема, після руйнування дамби Каховської ГЕС наші волонтери відразу попрямували на Херсонщину, куди доставили питну воду та харчові продукти, щоб допомогти місцевим жителям.

Благодійний фонд також реалізовував велику програму надання адресної продуктової допомоги українцям, які внаслідок бойових дій опинилися у скруті.

Липень 2024

Гуманітарна місія нашого Фонду вирушила у Запоріжжя.Ми завантажили нашу фуру коробками з продуктовими наборами, дбайливо зібраними нашими волонтерами, та виїхали до пункту призначення. Кадри з гуманітарної місії ви можете переглянути тут.

Березень 2024

Гуманітарна місія нашого Фонду відвідала Кривий Ріг! Ми докладаємо усіх зусиль, аби бути поруч із людьми, яким потрібна допомога.

фото1
фото2
фото3
фото4
фото 5

Листопад 2023

Команду Фонду радо вітав Тернопіль. Ми їздимо в міста, звідки отримуємо найбільше запитів на продуктову допомогу від людей, якими опікуємось.

фото 1
фото 2
фото 3
photo4

Вересень 2023


Нещодавно ми відвідали Миколаїв та область з гуманітарною місією – привезли понад 4000 продуктових наборів. Їх отримали люди, які втратили рідних на війні, родини, які залишились без домівок через бойові дії, внутрішньо переміщені особи та дружні громадські організації.

фото 1
фото 2
фото 3

Серпень 2023

Наші друзі з БО "ЮАКОМ" організували видачу продуктових наборів у селі Сидорове Краматорського району. Надзвичайно важливо доставляти допомогу у такі маленькі громади, адже зазвичай волонтери рідко відвідують їх з гуманітарними місіями.

фото 1
фото 2
фото 3

Волонтери Фонду вирушили в Запоріжжя, щоб надати продуктову допомогу громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну. За період повномасштабного вторгнення місто козацької слави гостинно зустріло понад 200 тисяч громадян. На жаль, щодня викликів перед українцями стає дедалі більше, відповідно, збільшується кількість людей, які потребують підтримки.

Липень 2023

Проїхавши майже всю Україну з гуманітарною місією, ми повернулися в рідну Київську область і завітали в місто Вишневе. Нині тут активно працює потужна команда ГО "Почни з себе", яка допомагає внутрішнім переселенцям та вразливим категоріям громадян.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4

Відвідали Харків. Продуктову допомогу отримали постраждалі громадяни, які під час війни знайшли прихисток у Харкові, оскільки в їхніх містах тривають бойові дії, родини, які втратили рідних на війні, і ті, хто втратив житло.

Червень 2023

Щойно ми дізналися про руйнування дамби Каховської ГЕС – одразу вирушили в Херсонську область, щоб доставити питну воду та необхідні продукти місцевим жителям. З продуктовою допомогою відвідали Херсон та смт Антонівку, яке страждає від безперервних обстрілів.

У межах гуманітарної місії роздали продуктову допомогу жителям міста Ізюм Харківської області, яке довгий час перебувало під окупацією.

Поза конкурсом грантової програми Фонду надали понад 5000 продуктових наборів партнерським громадським та благодійним організаціям, які працюють у таких областях, як Миколаївська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Чернігівська та Київська.

Зокрема, проднабори для розподілу між тими, хто їх потребує, отримали:

· Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ»

· Громадська організація «Небайдужі люди»

· Громадська організація «Волонтери Запорізького краю»

· Благодійна організація «Запорізький благодійний фонд «Єврейський общинний центр Мазаль ТОВ»

· Благодійна організація «Благодійний фонд «ЮАКОМ»

· Благодійна організація «Благодійний фонд «Мамині обійми»

· Громадська організація «Даруй добро Україна»

· Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє будуємо разом»

· Громадська організація «Фонд підтримки місцевого розвитку»

· Громадська організація «Флокс»

· Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі»

· Благодійна організація «Благодійний фонд «Патріот Чернігівщини».

Разом з волонтерами ГО “Почни з себе” роздали продуктові набори переселенцям та вразливим категоріям громадян у Вишневому.

У День захисту дітей відвідали Київську міську дитячу клінічну лікарню №1. Волонтери Фонду передали для малечі суху дитячу суміш, молочні каші швидкого приготування, фруктові, овочеві та м’ясні пюре.

Травень 2023

У межах гуманітарної місії відвідали Новобузьку міську територіальну громаду Миколаївської області. Поза конкурсом грантової програми Фонду продуктові набори отримала команда громадської організації “Флокс”, яка допомагає переселенцям та постраждалим від війни громадянам.

фото 1
фото 2
фото 3

Приїхали до Спеціалізованого будинку ветеранів війни та праці у Києві, яким опікуємось з 2020 року. Доставили продуктові набори людям, які тут мешкають.

Поза конкурсом грантової програми передали продуктові набори іменитому Благодійному фонду “Карітас-Київ” для переселенців, які знайшли прихисток у столиці.

Відвідали прифронтове Запоріжжя – місто, яке стало евакуаційним хабом та гостинно прийняло у теплі обійми тисячі українців у пошуку порятунку від війни. Команда Фонду передала продуктові набори місцевим волонтерським організаціям поза конкурсом грантової програми. Продуктові набори отримали – ГО “Небайдужі люди” та ЄОЦ “Мазаль Тов”.

Волонтери Фонду здійснили велику гуманітарну місію на заході України для допомоги переселенцям. Привезли продуктову допомогу до Рівного, де проживає багато внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей. Також відвідали прихистки на Львівщині, де нині живуть люди з Донбасу, Харківщини, Херсонщини та Миколаївщини. Поспілкувалися та доставили продуктові набори, а також тенісні стол для якісного дозвілля у шелтері. Завершили гуманітарну місію у місті Перечин на Закарпатті, де активно починає роботу релоковане підприємство з Краматорська.

Квітень 2023

У квітні надавали адресну продуктову допомогу громадянам з різних куточків України.

фото 1
фото 2
фото 3
фото 4

Березень 2023

З великою гуманітарною місією відвідали прифронтову Дружківку, яка постійно потерпає від обстрілів ворога. Передали допомогу Центральній клінічній лікарні та військовій частині.

Волонтери Фонду вирушили у Дніпро, де надали продуктову допомогу внутрішньо переміщеним особам, які під час війни змушені були покинути рідні домівки та переїхали в місто.

Відправили понад 3000 продуктових наборів українцям завдяки нашим партнерам – Укрпошті.

Надали продуктову допомогу громадянам у Харкові.

Лютий 2023

Разом з меценатом Фонду вирушили у незламний Херсон та доставили понад 15 тонн вкрай необхідної допомоги. Зокрема, теплі ковдри, аптечки, ліхтарі, свічки, численну кількість засобів гігієни та продуктових наборів.

фото 1
фото 2
фото 3

Привезли 3000 продуктових наборів у Харків.

Відвідали Харківщину з продуктовою допомогою. Необхідні продукти отримали жителі у таких населених пунктах: Пісочин, Надточії, Рай-Оленівка, Новий Коротич.

Січень 2023

Майже 2000 продуктових наборів видали у Києві. Допомогу отримали внутрішньо переміщені особи, які через війну змушені були переїхати до столиці.

Адресно надіслали посилки з продуктовими наборами громадянам, які заповнили запити на отримання допомоги.

Привезли продуктові набори у Дніпро, волонтери видали продуктову допомогу тим, хто її потребував.

Доставили гуманітарний вантаж з допомогою у Полтаву, де знайшли прихисток тисячі людей, які постраждали від ворожої навали та змушені були покинути свої домівки.

Грудень 2022

Відвідали місто Кременчук, де видали продуктову допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Доставили багатотонний вантаж продуктової допомоги у місто Дніпро.

Надали продуктові набори жителям Харкова та Харківської області.

Листопад 2022

Вирушили з гуманітарною місією у щойно звільнений Херсон, аби надати продуктову допомогу жителям міста, які тривалий час перебували під окупацією.

Організували видачу продуктових наборів у Києві. Допомогу отримали переселенці, які знайшли прихисток у столиці.

Відвідали місто Вугледар та доставили продуктову допомогу родинам військових у відставці, які евакуювались практично ні з чим.

Привезли вантаж з продуктами в Олександрію.

Доставили продуктову допомогу для жителів Запоріжжя.

Видали продуктову допомогу в Одесі та Одеській області.

Відвідали Харківщину та видали продуктові набори людям, які напередодні звернулися за допомогою у Фонд.

Детальніше про гуманітарні місії Фонду

· Результати гуманітарної місії фонду:

https://youtu.be/AmCEvhMmKaU

· У День захисту дітей ми відвідали Київську міську дитячу клінічну лікарню №1: https://youtu.be/uiVrKWah14Q

· Разом з гуманітарною місією ми відвідали Дніпро:

https://youtu.be/XtufkC9U9uQ

· Передали продуктові набори та будівельні матеріали на Чернігівщину: https://youtu.be/GqTc8YnB0KM

· Разом з гуманітарною місією ми відвідали Харків:
https://youtu.be/EdLv_W-0Ess

· Відвідали Миколаїв та область з гуманітарною місією – привезли понад 4000 продуктових наборів:
https://youtu.be/GaL6QWlrRNU?si=rMYtMsF931yHAs33

· Волонтери Фонду Вадима Столара здійснили гуманітарну місію до міста Суми: https://youtu.be/seHIEegzar0?si=2fYBwHZ2V8v7KYD6

· Результат гуманітарної місії в Тернополі: https://youtu.be/aT9d6FquuYo?si=IQkHwWOANRx6AP4p

· Гуманітарна місія нашого Фонду відвідала Кривий Ріг: https://youtu.be/YUf0JUVfgY0?si=Rbh17z-dqOpCBgSZ

· Гуманітарна місія до Запоріжжя: https://youtu.be/QSSkXoZTcbQ?si=6VQldjSwvcb66Mwj

 

Всі
Фото
Відео
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
Заявка успішно відправлена