Жіночий клуб «ЖіночнаЯ»
Проєкти Фонду

Жіночий клуб «ЖіночнаЯ»

"Клуб «ЖіночнаЯ» – проєкт Фонду Вадима Столара, в межах якого професійні експерти з жіночності будуть говорити з учасницями про емоційні аспекти та працювати з жінками, аби кожна з них згадала, що вона – тендітна, вразлива та жіночна.

Долучитися до проєкту
Жіночий клуб «ЖіночнаЯ»

Війна, у якій зараз палає наша країна, і всі турботи, які звалила на себе жінка, – не привід, щоб забувати про свою ніжність, чутливість, жіночність.

Ми впевнені: піклуватися про себе, відновлювати тіло і дбати про ментальне здоров’я треба попри все – заради майбутнього!

Учасницями нашого Жіночого клубу «ЖіночнаЯ» ми пропонуємо стати жінкам ВПО, тим, хто втратив коханого на війні, лишився без житла внаслідок воєнних дій, а також дружинам військовослужбовців.

Тому запрошуємо приєднатися до нашого клубу жінок, які бажають:

• знову віднайти відчуття легкості, привабливості, впевненості у собі;

• знати, як піклуватися про фізичне здоров’я та доглядати за тілом;

• навчитися дбати про свою зовнішність з урахуванням тенденцій сучасної моди;

• отримати навички грамотного спілкування.

Ці зустрічі у теплому та затишному просторі дозволять вам не лише отримати цінні поради, а й розширити коло знайомств та знайти подруг для душі.

Наші експерти, які стануть для вас провідниками у світ тендітності та привабливості, мають знання та великий практичний досвід у психології, комунікації, догляді за собою. І разом з ними ми будемо шукати шлях до вашої жіночності.

Клуб «ЖіночнаЯ» запрошує вас на онлайн тренінг з акторської майстерності ВЖЕ 24.02.Посилання на прямий ефір у Youtube.

17 лютого зустрілися офлайн в Києві на цікавій лекції: «Як бути доглянутою та привабливою?». На цій лекції, наші любі жінки, дізналися про ️правила догляду за обличчям та макіяжу на кожен день, прості секрети для ефектного вигляду, підбір форми брів і догляд за ними.

10 лютого - ми провели для вас, любі наші, онлайн-зустріч. Тема нашого спілкування – «Жіноче здоров'я під час стресових ситуацій». Спікерка онлайн-зустрічі: Мехін Мамедова. Лінк на запис лекції у Youtube.

27 січня - відбулась наша ще одна зустріч нашого клубу «ЖіночнаЯ», під час якої ми обговорили з нутриціологом-практиком Крістіною Линник тему «Більше, ніж їжа: вплив харчування на здоров'я та емоції жінки». Запис нашої лекції ви можете переглянути на нашому YouTube.

20 січня – відбулась зустріч із психологом Наталією Сухомлин на тему «Метафоричні Асоціативні Карти. Малюнки, зображені на них – це ключі до дверей у підсвідомість. Завдяки цьому інструменту можна знайти вихід із ситуації, що тривожить та впоратись з важкими переживаннями, краще пізнати себе та зробити крок до внутрішньої гармонії.


 

ЕКСПЕРТИ ЖІНОЧОГО КЛУБУ «ЖіночнаЯ»

 

Наталія Сухомлин – аналітичний психолог, сертифікований спеціаліст по роботі з МАК (метафоричними асоціативними картами), сертифікований член міжнародної професійної асоціації «Гільдія інтегративної психології» і «Національної психологічної асоціації».

Крістіна Линник  - нутриціолог працює, використовуючи індивідуальний підхід, який дозволяє людям не лише схуднути, а й відновити здоров’я, закрити дефіцити вітамінів та мікроелементів в організмі, поліпшити самопочуття.

Мехін Мамедова – лікарка-гінекологиня, УЗД-спеціалістка.

Олександр Степанцов - викладач Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого та режисер Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки.

Заявка успішно відправлена