Жіночий клуб «ЖіночнаЯ»
Проєкти Фонду

Жіночий клуб «ЖіночнаЯ»

"Клуб «ЖіночнаЯ» – проєкт Фонду Вадима Столара, в межах якого професійні експерти з жіночності будуть говорити з учасницями про емоційні аспекти та працювати з жінками, аби кожна з них згадала, що вона – тендітна, вразлива та жіночна.

Ознайомитись з проєктом
Жіночий клуб «ЖіночнаЯ»

Війна, у якій зараз палає наша країна, і всі турботи, які звалила на себе жінка, – не привід, щоб забувати про свою ніжність, чутливість, жіночність.

Ми впевнені: піклуватися про себе, відновлювати тіло і дбати про ментальне здоров’я треба попри все – заради майбутнього!

Учасницями нашого Жіночого клубу «ЖіночнаЯ» ми пропонуємо стати жінкам ВПО, тим, хто втратив коханого на війні, лишився без житла внаслідок воєнних дій, а також дружинам військовослужбовців.

Тому запрошуємо приєднатися до нашого клубу жінок, які бажають:

• знову віднайти відчуття легкості, привабливості, впевненості у собі;

• знати, як піклуватися про фізичне здоров’я та доглядати за тілом;

• навчитися дбати про свою зовнішність з урахуванням тенденцій сучасної моди;

• отримати навички грамотного спілкування.

Ці зустрічі у теплому та затишному просторі дозволять вам не лише отримати цінні поради, а й розширити коло знайомств та знайти подруг для душі.

Наші експерти, які стануть для вас провідниками у світ тендітності та привабливості, мають знання та великий практичний досвід у психології, комунікації, догляді за собою. І разом з ними ми будемо шукати шлях до вашої жіночності.

28 червня -   провели офлайн-зустріч, цього разу зустрілися на бачаті з тренером Максимом Шаталовим. Дивіться відео та відчуйте натхнення, з яким займалися наші учасниці.

18 травня - зустрілися на онлайн-практиці з медитації,, яку для учасниць Клубу провела Джая Берник – ведуча та сертифікована тренерка з медитацій з 14-річним досвідом. Переглянути запис зустрічі можна на YouTube.

3 травня - ми запросили на одночасно офлайн та онлайн зустріч нашого Клубу «ЖіночнаЯ», де разом із майстринею Зоєю Вікторівною Сташук розписували писанки. Дивитися етер майстер-класу.

У квітні наш Клуб «ЖіночнаЯ» зібрав своїх учасниць на «Ресурсну зустріч», яка проходила під супроводом психологині Алли Борисової. Переглянути відео зустрічі можна тут

30 березня - Клуб «ЖіночнаЯ» зібрав своїх допитливих учасниць на екскурсію під назвою «Яка вона – українська жінка?». Дивіть кадри з нашої чудової екскурсії на нашому YouTube.

23 березня - наш Клуб зібрав охочих взяти участь у майстер-класі зі створення ляльки-мотанки. Дивіться відео, щоб відчути, з яким натхненням працювали наші красуні!

16 березня - зустрілися на вебінарі, де поговорили про важливі питання щодо пошуку роботи та побудови кар’єри. Лінк на запис лекції у YouTube.

7 березня - зустрілися з Анною Халдєєвою – лікар-дерматовенеролог, трихолог, косметолог. Завдяки цінному досвіду нашої експертки, ви, наші любі, зможете отримати відповіді на запитання, які найбільше турбують вас: від догляду за волоссям і шкірою голови до секретів косметолога, якими ви можете скористатися і в домашніх умовах.  Лінк на запис лекції у YouTube.

2 березня - відбулась зустріч, в межах Клубу «ЖіночнаЯ», зі стилісткою Оленою Шевченко! Розібрали цінні для кожної жінки навички – вміння підбирати гармонійний образ та вдало купувати речі. Лінк на запис лекції у YouTube.

24 лютого - до Клубу «ЖіночнаЯ» ми запросили  Олександра Степанцова. На тренінгу Олександр розповів про дуже багато цікавих навичок, як допоможуть спілкуванню в особистому житті. Лінк на запис лекції у YouTube.

17 лютого зустрілися офлайн в Києві на цікавій лекції: «Як бути доглянутою та привабливою?». На цій лекції, наші любі жінки, дізналися про ️правила догляду за обличчям та макіяжу на кожен день, прості секрети для ефектного вигляду, підбір форми брів і догляд за ними.

10 лютого - ми провели для вас, любі наші, онлайн-зустріч. Тема нашого спілкування – «Жіноче здоров'я під час стресових ситуацій». Спікерка онлайн-зустрічі: Мехін Мамедова. Лінк на запис лекції у YouTube.

27 січня - відбулась наша ще одна зустріч нашого клубу «ЖіночнаЯ», під час якої ми обговорили з нутриціологом-практиком Крістіною Линник тему «Більше, ніж їжа: вплив харчування на здоров'я та емоції жінки». Запис нашої лекції ви можете переглянути на нашому YouTube.

20 січня – відбулась зустріч із психологом Наталією Сухомлин на тему «Метафоричні Асоціативні Карти. Малюнки, зображені на них – це ключі до дверей у підсвідомість. Завдяки цьому інструменту можна знайти вихід із ситуації, що тривожить та впоратись з важкими переживаннями, краще пізнати себе та зробити крок до внутрішньої гармонії.

ЕКСПЕРТИ ЖІНОЧОГО КЛУБУ «ЖіночнаЯ»

Джая Берник - є авторкою курсу «Медитації для початківців», наставництва «Творець», книги «Медитації для Попелюшки», численних мастермайндів та медитацій, спрямованих на формування опори на самого себе.

Зоя Вікторівна Сташук - член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України. У її творчому доробку – понад 8000 писанок, більшість з яких зберігається в Національних музеях України, закордонних музеях та приватних колекціях.

Марина Янченкова - дизайнерка інтер’єру.

Наталія Бугайська – консультантка з кар’єри, психологиня, гештальт-терапевтка, бізнес-консультантка, членкиня міжнародної асоціації коучингу і медіації. Наша експертка має понад 11 років досвіду у сфері управління персоналом.

Анна Халдєєва – лікар-дерматовенеролог, трихолог, косметолог, засновниця дерматологічного простору Derm Space у місті Києві.

Олена Шевченко стиліст, знає все про нестандартні розміри. Вона розуміє і цінує стиль в незалежності від віку, розміру, зросту.

Олександр Степанцов – викладача Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого та режисера Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки.

Наталія Сухомлин – аналітичний психолог, сертифікований спеціаліст по роботі з МАК (метафоричними асоціативними картами), сертифікований член міжнародної професійної асоціації «Гільдія інтегративної психології» і «Національної психологічної асоціації».

Крістіна Линник  - нутриціолог працює, використовуючи індивідуальний підхід, який дозволяє людям не лише схуднути, а й відновити здоров’я, закрити дефіцити вітамінів та мікроелементів в організмі, поліпшити самопочуття.

Мехін Мамедова – лікарка-гінекологиня, УЗД-спеціалістка.

Олександр Степанцов - викладач Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого та режисер Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки.

Заявка успішно відправлена