Маємо добрі новини з проєкту «++ для ЗСУ»
Новини
28.06.2023

Маємо добрі новини з проєкту «++ для ЗСУ»

Маємо добрі новини з проєкту «++ для ЗСУ»

Наші волонтери підготували та вже сформували всі комплекти військового сезонного екіпірування для наших захисників і захисниць, які раніше заповнили заявки.

Цього тижня ми починаємо відправлення, тож вже незабаром захисники України отримають необхідне спорядження.

Цей проєкт – наша вдячність незламним воїнам, які щодня мужньо продовжують боротьбу за вільне майбутнє Батьківщини. Слава Героям! Слава Україні!

_____________________________________________________________________________________________

Наш проєкт "++ для ЗСУ" – це безмежний внесок у перемогу України, аби підсилити міць нашого війська і допомогти нашим воїнам з автівками, спорядженням, гаджетами та програмами реабілітації. Ми мріємо постійно чути від військових ++ (плюс плюс) або “4.5.0.”. Це означає, що у них все спокійно. Ну а ми будемо робити для цього все, що тільки зможемо.

Наш проєкт "++ для ЗСУ"

З початку повномасштабного вторгнення рф Фонд передав захисникам 30 910 одиниць військового спорядження, інструментів та одягу, 244 одиниці квадрокоптерів, тепловізорів та відеокамер, 21 одиницю спеціалізованих позашляховиків та бронеавто.

Зокрема, на запити захисників ми закупили необхідне спорядження для військових частин: А7103, А1736, А2573, А4456 – підрозділу сил спеціальних операцій, А4010, А7040, А1126, А4790, 4081. Цей перелік систематично оновлюється та доповнюється.

Серед наданої допомоги – квартири, позашляховики та бронеавто, спецавтомобілі швидкої допомоги для військових шпиталів, оснащені всім необхідним, зимове екіпірування, тепловізори та радіостанції, квадрокоптери та інше спецобладнання для виконання бойових завдань, що допоможе ЗСУ знищувати ворога у гарячих точках.

Останні новини