Запускаємо грантові програми та проводимо опитування щодо пріоритетних напрямків!
Новини
17.01.2023

Запускаємо грантові програми та проводимо опитування щодо пріоритетних напрямків!

Запускаємо грантові програми та проводимо опитування щодо пріоритетних напрямків!

Благодійний фонд Вадима Столара готує запуск грантових програм, для чого ми вирішили провести опитування серед громадських і благодійних організацій щодо напрямків, куди насамперед треба спрямувати кошти.

Заповнити форму:bit.ly/3kE5u6J

Коментує засновник Фонду Вадим Столар:

“Ми завжди дослухаємось до людей, яким допомагаємо – і якщо чуємо нові запити, то намагаємось оперативно на них реагувати. І сьогодні ми бачимо, що багато українців, об’єднавшись, прагнуть не просто отримувати допомогу, а й допомагати у відбудові країни. Тому ми розширюємо напрямки нашої роботи, і тепер це не тільки гуманітарна та військова підтримка, але й грантові програми”.

Важливо зазначити, що грант на важливу справу– це безповоротна фінансова допомога для проєктів з відновлення України, які визначатимуться шляхом конкурсного відбору серед поданих профільними ГО та благодійними організаціями пропозицій.

Пояснює волонтерка Фонду Наталія Приходько:

“Нам дуже важлива думка профільних спільнот щодо пріоритетних напрямків, за якими варто виділяти гранти. Тому наша команда благодійників розглядатиме подані на грантові програми проєкти в межах конкурсу”.

Метою грантової програми є надання додаткових фінансових можливостей та ресурсів для відновлення й розвитку деокупованих територій і постраждалих регіонів від бойових дій.

Грантова програма покликана сприяти:

- якнайшвидшому відновленню України в усіх можливих напрямках;

- реалізації значущих проєктів для українців;

- забезпеченню процесів відновлення та розвитку деокупованих територій і постраждалих від бойових дій регіонів.

До участі у грантовій програмі прийматимуться пропозиції від організацій, які зареєстровані відповідно до ЗУ “Про громадські об’єднання” або відповідно до ЗУ “Про благодійну діяльність та благодійні організації” та включені до “Реєстру неприбуткових організацій”.

Поділіться своєю думкою та заповніть форму для визначення пріоритетних напрямків за посиланням:bit.ly/3kE5u6J

Останні новини