Благодійний фонд Вадима Столара передав військовим ще одну систему виявлення дронів у межах проєкту “++ для ЗСУ”
Новини
21.02.2023

Благодійний фонд Вадима Столара передав військовим ще одну систему виявлення дронів у межах проєкту “++ для ЗСУ”

foto
foto2
foto3

Нещодавно ми вже закуповували аналогічну антидронну систему та передавали її на передову. Де, за словами бійців, вона чудово себе зарекомендувала. Тож було вирішено виділити від Фонду ще понад 2 млн грн на закупівлю вже другого “антидрона”, адже в парі вони працюватимуть ще більш ефективно: https://youtu.be/V-pk4TzMlQY

 

“Сьогодні я, як і кожен українець, із завмиранням серця слідкую за ситуацією на фронті, яка є напруженою та весь час змінюється. Через таку динамічність ми постійно отримуємо все нові запити від військових – і завжди намагаємося реагувати миттєво. Зараз виникла потреба у протидронних системах, і наш Фонд намагається її максимально закрити. Бо наш пріоритет – це збереження життя українських воїнів, підвищення ефективності виконання бойових завдань та наближення перемоги”, – підкреслив засновник Фонду Вадим Столар.

 

“Ця війна вирізняється застосуванням високотехнологічної зброї, а важливу роль на полі бою відіграють невеликі малопомітні дрони. Які, проте, несуть дуже велику небезпеку, адже крім виконання розвідувальних функцій можуть нести вибухівку. На жаль, про це ми знаємо не з чуток – родич нашої волонтерки якраз потрапив у таку ситуацію. Ми маємо тримати руку на пульсі, щоб максимально убезпечити наших захисників від таких ситуацій.", – розповіла волонтерка Фонду Наталія Приходько.

 

Зазначимо, що детектор дронів Rantelon DTS-2458 дозволяє виявляти не лише дрони у повітряному просторі, але й фіксувати місце їхніх пультів керування – а отже й операторів.

 

Дякуємо Фонду Вадима Столара за надану допомогу – прилад для виявлення дронів. Ця техніка допомагатиме нам нищити ворога й наближатиме нашу спільну перемогу”, – підкреслили військовослужбовці В/Ч 4638, які отримали “антидрон”.

 

Зі свого боку ми будемо й надалі максимально допомагати нашим захисникам – зокрема й високотехнологічними системами протидронної боротьби. Віримо у ЗСУ, віримо в Україну, разом наближаємо нашу перемогу!

 

Останні новини