Лікарня та військові на Донеччині отримали гуманітарну допомогу від Фонду Вадима Столара
Новини
10.04.2023

Лікарня та військові на Донеччині отримали гуманітарну допомогу від Фонду Вадима Столара

Лікарня та військові на Донеччині отримали гуманітарну допомогу від Фонду Вадима Столара

Центральна клінічна лікарня у Дружківці та військові на Донеччині отримали гуманітарну допомогу від Благодійного фонду Вадима Столара та депутатської групи “Відновлення України”.

Детальніше у сюжеті:https://youtu.be/78A9MtDLSsE

Журналісти розповіли, що місцева лікарня постраждала від ворожої атаки. Та попри це тут продовжують надавати медичну допомогу.

“Ми вирішили командою фонду разом з колегами по парламенту приїхати сюди з місією для того, щоб допомогти цій лікарні функціонувати. Привезли максимально все необхідне. Ми пропрацювали, що необхідно для лікарні, бо є багато зношень і витратних матеріалів. Привезли і матраси, постіль, подушки, шафи, медикаменти”,– розповіла народний депутат України, волонтерка Фонду Вадима Столара, Наталія Приходько.

Персонал лікарні з вдячністю прийняв надану допомогу. “В такий скрутний час, час війни цінна люба допомога, тим більше така. Ми писали листа, і все що нам необхідно - нам надали. Ми працюємо, ні на день не зупинялися, після бомбардувань і всього”, - зазначила заступниця головного лікаря Світлана Чубенко.

В рамках поїздки волонтери та депутати привезли допомогу і для ЗСУ. На важливості підтримки захисників акцентував на своїй сторінці у Facebook Вадим Столар.

“Ми розуміємо, що від забезпечення військових залежить, без перебільшення, доля країни та наша Перемога. Разом з колегами та волонтерами передали військовим у гарячих точках Донеччини автомобілі. Крім того, надали перелік спорядження: старлінки, ноутбуки, планшети, тактичні окуляри, бушлати, форму, тактичні сорочки, термобілизну, взуття, балаклави тощо. В Донецькому регіоні зараз гаряче, інтенсивність боїв висока, і наші захисники мають бути укомплектовані якнайкраще. Допомагаючи захисникам – допомагаємо наближати перемогу України. Дякую волонтерам та депутатам, які долучилися до передачі допомоги”,– написав Вадим Столар.

Останні новини