«Спорт на районі» – Безкоштовна спортивна програма у Києві
Новини
17.08.2022

«Спорт на районі» – Безкоштовна спортивна програма у Києві

«Спорт на районі» – Безкоштовна спортивна програма у Києві

Фонд Вадима Столара започаткував в столиці безкоштовні спортивні тренування для киян і вимушено переміщених осіб.

У серпні одним із напрямків нашої роботи буде реалізовувати спортивні події. Тож з початку місяця в шести районах Києва проходять тренування для ВПО та всіх бажаючих під назвою “Спорт на районі”. Коли планували ці події, провели маленьке опитування серед українців, та зрозуміли що для більшості основний бар’єр для занять спортом – проблема з дорогою до локації з тренуваннями. Тому вирішили ініціювати проєкт, який дасть змогу людям у себе в районі займатися двічі на тиждень з досвідченими тренерами, яких ми залучили.

Сьогодні вкрай важливо підтримувати здорових дух нашої нації, тримати себе в тонусі та бадьорості. Бо шлях до перемоги вимагає від нас неабияких сил.

Тому всі наші ініціативи у серпні будуть спрямовані на відновлення ментального і фізичного здоров’я наших людей.

Для зручності тих, хто хоче тренуватися, ми створили групи у мессенджері Telegram для кожного району, де проходитимуть заняття. За ними закріпили тренерів. Тут ви зможете знайти всю необхідну інформацію щодо тренувань: час, місце, форму тренування, задати питання та отримати відповіді від тренера:

Дарницький

Солом'янський

Голосіївський

Оболонський

Святошинський

Дніпровський

Стратегічною метою Фонду Вадима Столара на 2022 рік є довгострокова допомога та підтримка, спрямована на людей, які постраждали внаслідок бойових дій. А саме – поліпшення їхнього життя та будення, психологічна реабілітація та підтримка дітей у сім’ях, які втратили батька чи мати через війну. А також - створення умов для підвищення рівня добробуту та відновлення ментального здоров’я громадян.

Останні новини