Військові отримали від Фонду Вадима Столара п’ять бронеавтівок з підвищеною прохідністю
Новини
12.09.2022

Військові отримали від Фонду Вадима Столара п’ять бронеавтівок з підвищеною прохідністю

Військові отримали від Фонду Вадима Столара п’ять бронеавтівок з підвищеною прохідністю

“Фонд від початку поставив собі за мету забезпечувати максимальну підтримку українських захисників у боротьбі з російським агресором. А сьогодні, коли триває успішний контрнаступ ЗСУ по всіх фронтах, допомога військовим потрібна як ніколи – адже через активні бойові дії амуніція та техніка швидше виходять з ладу. Наші волонтери багато спілкуються з військовими, які кажуть про велику потребу у автомобілях, тому що вони на фронті – як витратний матеріал. Тому й було вирішено цього разу надати підрозділу сил спеціальних операцій ЗСУ саме автомобілі, щоб разом з усією країною наближати нашу перемогу над ворогом”, – розповів засновник Фонду Вадим Столар.

Кураторка Фонду Наталія Приходько у свою чергу наголосила, що головним пріоритетом під час пошуку та закупівлі авто були такі, які мають бронювання, бо воно захищає наших воїнів.

Тим часом військовослужбовець підрозділу Сил спеціальних операцій, якому передали автомобілі, розповів, в чому їхні переваги та які завдання вони здатні виконувати.

Він додав, що, оскільки ці автомобілі виготовлено у Великобританії, то в їхньому користуванні є своя специфіка. Тому бійці проходять двотижневі курси, щоб перевчитися під праве кермо і опанувати деякі інші нюанси.

Як зазначила Наталія Приходько, Фонд Вадима Столара у допомозі ЗСУ не зосереджується виключно на автомобілях.

“Наші військові потребують і одягу, і тепловізорів, і дронів. І всім цим ми з початку війни забезпечуємо захисників. На даний момент Фондом надано до ЗСУ вже понад 20 автівок – як броньованих, так і спеціального призначення, як от дві швидкі, які ми передали нещодавно.”, – констатувала волонтерка.

За її словами, окрім військових, Фонд Вадима Столара допомагає і цивільним, які через війну опинилися у скруті. Зокрема, надає продуктові набори та реалізує соціальні проєкти для дітей та дорослих.

Останні новини