Усім доброго суботнього ранку!
Новини
20.07.2023

Усім доброго суботнього ранку!

Усім доброго суботнього ранку!

А він і справді добрий, адже наші захисники вже отримали перші посилки з якісним сезонним екіпіруванням у межах проєкту Фонду «++ для ЗСУ». Судячи з фото, які надсилають нам військові в нових комплектах одягу, вони – задоволені.

Багато бійців, які заповнювали заявки на отримання спорядження, нині перебувають на лінії фронту, беруть участь у запеклих боях за нашу з вами свободу, потом і кров'ю виборюють кожен сантиметр звільненої території. Віримо у вас, наші незламні воїни сміливої країни!

Наш проєкт "++ для ЗСУ" – це безмежний внесок у перемогу України, аби підсилити міць нашого війська і допомогти нашим воїнам з автівками, спорядженням, гаджетами та програмами реабілітації. Ми мріємо постійно чути від військових ++ (плюс плюс) або “4.5.0.”. Це означає, що у них все спокійно. Ну а ми будемо робити для цього все, що тільки зможемо.

 

З початку повномасштабного вторгнення рф Фонд передав захисникам 30 910 одиниць військового спорядження, інструментів та одягу, 244 одиниці квадрокоптерів, тепловізорів та відеокамер, 21 одиницю спеціалізованих позашляховиків та бронеавто.

 

Зокрема, на запити захисників ми закупили необхідне спорядження для військових частин: А7103, А1736, А2573, А4456 – підрозділу сил спеціальних операцій, А4010, А7040, А1126, А4790, 4081. Цей перелік систематично оновлюється та доповнюється. 

 

Серед наданої допомоги – квартири, позашляховики та бронеавто, спецавтомобілі швидкої допомоги для військових шпиталів, оснащені всім необхідним, зимове екіпірування, тепловізори та радіостанції, квадрокоптери та інше спецобладнання для виконання бойових завдань, що допоможе ЗСУ знищувати ворога у гарячих точках. 

 

Обов'язково й надалі робитимемо все необхідне, аби забезпечити ще більше українських захисників якісним екіпіруванням. Підтримуємо військових – наближаємо Перемогу!

Слава Україні! Слава Героям!

Останні новини