++ Для ЗСУ Передали військове екіпірування воїнам групи «Адам»
Новини
20.07.2023

++ Для ЗСУ Передали військове екіпірування воїнам групи «Адам»

++ Для ЗСУ Передали військове екіпірування воїнам групи «Адам»

Справжні чеченці знають ціну свободи, пам'ятають криваву боротьбу з російськими загарбниками на своїй землі, а нині – пліч-о-пліч з українськими побратимами воюють проти окупантів на фронті.

Нещодавно ми зустрілися з воїнами розвідувально-диверсійної групи "Адам", що входить до складу батальйону імені Джохара Дудаєва.В межах проєкту «++ для ЗСУ» бійці отримали від Фонду комплекти якісного літнього екіпірування.

Група "Адам" часто на передовій з надзвичайно небезпечними бойовими завданнями. Своєю якісною роботою вони роблять вагомий внесок у майбутню Перемогу.

________________________________________________________________________________________________

Наш проєкт "++ для ЗСУ" – це безмежний внесок у перемогу України, аби підсилити міць нашого війська і допомогти нашим воїнам з автівками, спорядженням, гаджетами та програмами реабілітації. Ми мріємо постійно чути від військових ++ (плюс плюс) або “4.5.0.”. Це означає, що у них все спокійно. Ну а ми будемо робити для цього все, що тільки зможемо.

 

З початку повномасштабного вторгнення рф Фонд передав захисникам 30 910 одиниць військового спорядження, інструментів та одягу, 244 одиниці квадрокоптерів, тепловізорів та відеокамер, 21 одиницю спеціалізованих позашляховиків та бронеавто.

 

Зокрема, на запити захисників ми закупили необхідне спорядження для військових частин: А7103, А1736, А2573, А4456 – підрозділу сил спеціальних операцій, А4010, А7040, А1126, А4790, 4081. Цей перелік систематично оновлюється та доповнюється. 

 

Серед наданої допомоги – квартири, позашляховики та бронеавто, спецавтомобілі швидкої допомоги для військових шпиталів, оснащені всім необхідним, зимове екіпірування, тепловізори та радіостанції, квадрокоптери та інше спецобладнання для виконання бойових завдань, що допоможе ЗСУ знищувати ворога у гарячих точках. 

Ми об'єднані однією метою – захистити Україну та знищити окупантів на своїй землі.

Слава нашим воїнам! Слава Україні!

Останні новини