Бійці п’яти підрозділів отримали автомобілі від Фонду Вадима Столара
Новини
25.04.2024

Бійці п’яти підрозділів отримали автомобілі від Фонду Вадима Столара

Бійці п’яти підрозділів отримали автомобілі від Фонду Вадима Столара

Фонд Вадима Столара закупив та передав п’ять спеціалізованих автомобілів на потреби захисників України.

Транспортні засоби отримали військові частини А0501, А1225, А1484, А4714 та підрозділ Сил спеціальних операцій.

“Ми знаємо, що автівки на фронті – це витратний матеріал, і тому дуже часто до нас надходять запити від військових щодо поповнення автопарку. Тому сьогодні ми передаємо чергові п'ять автівок для наших захисників. І віримо, що ці автівки допоможуть їм більш ефективно виконувати бойові завдання і зберігати життя”, – зазначила Наталія Приходько, волонтерка Фонду.

Військові, які отримали автомобілі, підтверджують – на фронті в них існує постійна потреба.

“Автівки в нас використовуються в надскладних умовах, тому регулярно виходять з ладу. Через це вони підводили неодноразово, перегрівались, просто не заводились у найбільш непідхожий момент. Тож хочу подякувати Фонду Вадима Столара за ці якісно підготовлені до служби машини”, – зазначив військовослужбовець Сергій.

За словами військового під псевдо "Отаман", вже незабаром передані автівки будуть виконувати бойові завдання на Бахмутському напрямку, на обороні Часового Яру.

“Наш Фонд з перших днів допомагає фронту, зокрема й транспортними засобами. Мобільність на передовій допомагає зберігати життя наших захисників та ефективно протидіяти ворогові. Працюватиме над цим і надалі”, – сказав Вадим Столар.

Зазначимо, що загалом волонтери Фонду передали на потреби захисників вже 64 транспортні засоби: спеціалізовані позашляховики, бронеавтомобілі та моторні човни.

Останні новини