Ще одна жахлива ніч минула, друзі
Щиро співчуваємо всім, хто постраждав цієї ночі, та розділяємо біль наших людей, які втратили сьогодні рідних.
Наш народ не обирав жити в таких реаліях. Але день за днем доводить ворогу: нас не зламати. Мужні українські воїни, як би важко їм зараз не було, продовжують боронити нашу країну та тримати небо над нами. Ми ж – намагаємося триматися та не втрачати надію, допомагаємо одне одному й рухаємося вперед, попри все.
Обіймаємо всіх вас, друзі. Бережіть себе та підтримуйте тих, хто поруч.